Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

Під час останнього фінансового звіту Ubisoft повідомила, що зупинила розробку безкоштовного багатоосібного шутера The Division Heartland і сконцентрується на розвитку XDefiant та Rainbow Six Siege, оскільки бачить у них більше перспектив.

The Division Heartland була анонсована у 2021 році і розроблялася студією Red Storm Entertainment, якою володіє Ubisoft. Гра пройшла через численну кількість стадій тестування, а в листопаді минулого року навіть отримала віковий рейтинг в Тайвані, що змусило шанувальників серії The Division повірити в її неминучий реліз найближчим часом, проте тривога була хибною.

Керівник Ubisoft Ів Ґіймо розказав, що скасування пов’язане із поверненням компанії до “прибуткового шляху зростання”, тому вони сконцентруються на пригодницьких іграх у відкритому світі по типу Assassin’s Creed Shadows і Star Wars Outlaws та мобільних ігросервісах, як-от Rainbow Six Mobile і The Division Resurgence.

Також компанія повідомила, що її чистий прибуток склав 401 млн євро, що на 500 млн євро менше, ніж рік тому. Найприбутковішими іграми стали Rainbow Six Siege і вже випущені частини серії Assassin’s Creed. При цьому продажі метроїдванії Prince of Persia: The Lost Crown (наш огляд) досі не розголошуються.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

XDefiant | Юбісофт змогли? (UAGames)

t9

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant

Шалений вечір стрімів на PlayUA

may 21 stream

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Activision відкриває нову студію у Варшаві

p.ua.activision 1

Колишня розробниця Ubisoft створює jRPG натхнену Golden Sun

alzara radiant echoes.jpeg

Японська Assassin’s Creed Shadows вийде в листопаді [трейлер]

ac shadows