web analytics

Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

Під час останнього фінансового звіту Ubisoft повідомила, що зупинила розробку безкоштовного багатоосібного шутера The Division Heartland і сконцентрується на розвитку XDefiant та Rainbow Six Siege, оскільки бачить у них більше перспектив.

The Division Heartland була анонсована у 2021 році і розроблялася студією Red Storm Entertainment, якою володіє Ubisoft. Гра пройшла через численну кількість стадій тестування, а в листопаді минулого року навіть отримала віковий рейтинг в Тайвані, що змусило шанувальників серії The Division повірити в її неминучий реліз найближчим часом, проте тривога була хибною.

Керівник Ubisoft Ів Ґіймо розказав, що скасування пов’язане із поверненням компанії до “прибуткового шляху зростання”, тому вони сконцентруються на пригодницьких іграх у відкритому світі по типу Assassin’s Creed Shadows і Star Wars Outlaws та мобільних ігросервісах, як-от Rainbow Six Mobile і The Division Resurgence.

Також компанія повідомила, що її чистий прибуток склав 401 млн євро, що на 500 млн євро менше, ніж рік тому. Найприбутковішими іграми стали Rainbow Six Siege і вже випущені частини серії Assassin’s Creed. При цьому продажі метроїдванії Prince of Persia: The Lost Crown (наш огляд) досі не розголошуються.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Ремастер Beyond Good & Evil на честь 20-річчя гри вийде наступного тижня

beyond good & evil

Трощи, ховайся і з песиками грайся: нові подробиці ігроладу Assassin’s Creed Shadows

assassin'screedshadows15

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Anno 117: Pax Romana має стати найкращою економічною стратегією про Римську імперію

anno 117 pax romana

Call of Duty: Black Ops 6 не займатиме 310 ГБ

p.ua.call of duty black ops 6

Інтерв’ю з розробниками ремейку Prince of Persia: The Sands of Time

p.ua.prince of persia the sands of time remake

Почалася відкрита бета українського горор шутера Level Zero: Extraction

level zero extraction

Популярне