Українці закликають кінокомпанії відмовитися від показу своїх фільмів у Росії

Продовжуючи тему обмежень, які світ повинен накласти на Росію, ми звертаємось до ще однієї сфери розваг — кіно. «Мультиплекс», найбільша мережа кінотеатрів України, та багато інших організацій та установ закликають не проводити прем’єри зарубіжних фільмів у Росії.

Hollywood зараз проводять розмови на тему того, щоб припинити покази своїх стрічок на території окупанта. Відтак, фільм «Бетмен» може стати останнім, що покажуть у кінотеатрах Росії. Поки жодних офіційних заяв щодо цього не було, однак українці в соціальних мережах активно закликають студії відмовитися від розповсюдження своїх фільмів у Росії.

У цьому Google Doc від представників кіно-індустрії України ви можете знайти більше інформації про те, як звертатися до світових студій. Також ви можете підписати петицію, у якій представники Української Кіноакадемії закликають світові установи кіно та людей, які з індустрії бойкотувати прем’єри своїх фільмів в Росії.

Також проти світової кіно-індустрії протестує український режисер Сергій Лозниця, який вийшов з рядів European Film Academy через їх слабку реакцію на події в Україні.

Ось уже чотири дні поспіль російська армія спустошує українські міста та села, вбиваючи громадян України. Невже ви — гуманісти, захисники прав і гідності людини, борці за свободу і демократію — боїтеся назвати війну війною, засудити варварство і висловити свій протест?

— написав Сергій.

У соціальних мережах зараз також активно звертаються до Warner Bros., аби ті відмінили показ «Бетмена» у Росії, прем’єра якого запланована на 3 березня.

Читайте також

Людина, яка нагадує. Огляд фільму «The Batman»

The Batman

“Бетмен” вийде в український прокат з 12 травня

Бетмен

Дуже важливі окуляри у новому “Бетмені” і скільки вони коштують

Пол Дано

Продовження “Бетмена” офіційно запущено у виробництво

Роберт Паттінсон

У травні “Планета Кіно” покаже “Бетмена”, “Доктора Стренджа 2” та інші голівудські прем’єри

Бетмен

Бетмен став новим членом «Месників»

Nighthawk

Перші 10 хвилин нового “Бетмена” можна подивитись безкоштовно і… Легально

Роберт Паттінсон

[Трішки спойлер] 5 хвилин нового Бетмена: що показали у сцені, якої нема у фільмі

The Batman

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: