Українська Football, Tactics & Glory вийшла на консолях

Українська Football, Tactics & Glory — це як “Герої меча та магії”, але про футбол; унікальний витвір, який успішно зумів поєднати покрокову тактичну гру та всі принади футбольних ігор, де нам дістається роль очільника клубу. За кілька років перебування на ринку гра неабияк обросла новим контентом, збагатила менеджерські можливості й бойову спортивну систему. А ще ж модифікацій скільки було зроблено з усіма можливими лігами світу.

І от настав черговий етап закономірного розвитку гри — Football, Tactics & Glory вийшла на консолях! Причому відразу на трьох: Xbox One, PS4 та Switch.

До речі, у першому реченні “Героїв” ми не згадали не просто так — консольні версії гри підтримуватимуть формат hot-seat, щоби ви з друзями змогли влаштувати повноцінний чемпіонат, граючи за одним пристроєм. Втім, FTG на консолях не тільки отримає щось нове, а й втратить — із цілком зрозумілих гричин порти не підтримуватимуть модифікації.

До всього, у Франції, Німеччині, Австрії та Великобританії продаватимуться й фізичні версії гри за ціною в 40 євро чи 36 фунтів. Ну а далі розробників чекає підготовка до американського релізу, от тільки там уже доведеться змінити назву на Soccer, Tactics & Glory :)

І звісно ж, раз сьогодні в Steam розпочався черговий розпродаж, то ви завжди можете придбати гру там — або ж спробувати демку.

Читайте також

Огляд FIFA 18

FIFA 18

Відеоогляд Pro Evolution Soccer 2017

International Superstar Soccer Deluxe, або коріння альтернативного футболу

Огляд Pro Evolution Soccer 2017

Супроти: FIFA vs. PES

Огляд Pro Evolution Soccer 2015

Що нового показали на весняному Future Games Show?

Expanse Telltale Future Games Show

Українські розробники створюють RPG про облогу Маріуполя — Hollow Home

hollow home

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: