Українська команда перекладачів UaLT поділилася останніми новинами

Буквально учора українська команда перекладачів ігор UaLT поділилася зі спільнотою новинами щодо своїх робіт, про що ми хочемо розказати і вам.

За роки своєї праці команда впоралася з чималою кількістю проектів, та далеко не до всіх із них вона продовжує повертатися навіть зараз. Так локалізацію проекту Detention, який ми показували вам під час стріму, зовсім нещодавно допрацювали, вдосконалили та додали підтримку для macOS та Linux. Неприємною звісткою є те, що попри тісну співпрацю з розробниками гри, переклад не доданий до офіційного дистрибутиву гри і його доведеться завантажити окремо за посиланням.

Ще одним поверненням у минуле є Quest for Glory I. Перекладачі з UaLT не без задоволення повідомили, що закінчили переклад, допрацювавши чималу кількість технічних огріхів, покращивши якість перекладу та змінивши деякі деталі, які раніше не було змоги редагувати. Не менш важливою є візуалізація тексту під оригінальний за допомогою відповідних шрифтів. Знайти переклад ви можете, клікнувши на посилання.

Що ж до нових проектів, то серед них є Farm Manager 2018, переклад якої довго пробирався крізь терни до зірок, зусиллями трьох перекладацьких груп. Розпочали цю ініціативу колеги з One Franc, та, у силу обставин, вони змушені були передати цей переклад на поруки UaLT та STS, що у тісній співпраці довели його до завершення. Тепер ви можете придбати у Steam гру Farm Manager 2018 з офіційною українською локалізацією.

Перелік доповнюють дві дрібні забавки від одного автора: Meanders та Overchunked. Переклади повні, офіційні та активно підтримуються з виходом оновлень. Не соромтеся звернути на них увагу.

Meanders

Meanders

Overchuncked

Overchuncked

Наразі команда UaLT працює над перекладом гри Kingdoms and Castles. Переклад тексту завершений, та попереду ще чимало редакторської роботи. Тому локалізація гри з’явиться найближчим часом.

Оскільки сьогодні ми згадали про українську команду перекладачів, то хочеться звернути вашу увагу на цілий каталог, у який додають усі ігри, що мають українську локалізацію. Тому якщо ви бажаєте підібрати собі гру з рідною мовою, то знайте, що знайти її можна за посиланням. Цінуйте працю інших та не забувайте підтримувати ентузіастів, які невпинно працюють задля українізації Всесвіту.

Читайте також

Game Dev Tycoon українізовано

Ось як виглядає оновлений PlayStation Store

playstation store

У GOG безкоштовно роздають Europa Universalis II

Europa Universalis II

У версії The Outer Worlds для Nintendo Switch поліпшать графіку

The Outer Worlds

[email protected] українською від PlayUA та Zaddrot!

Критики задоволені новим горрором Amnesia: Rebirth

Amnesia: Rebirth

[ОНОВЛЕНО] Valve не переїде до Нової Зеландії

Gaben ANNOUNCER PACK

Worms! Worms! Worms! та ще більше Черв’ячків у новому наборі від Humble Bundle

Популярне