Українська команда перекладачів UaLT поділилася останніми новинами

Буквально учора українська команда перекладачів ігор UaLT поділилася зі спільнотою новинами щодо своїх робіт, про що ми хочемо розказати і вам.

За роки своєї праці команда впоралася з чималою кількістю проектів, та далеко не до всіх із них вона продовжує повертатися навіть зараз. Так локалізацію проекту Detention, який ми показували вам під час стріму, зовсім нещодавно допрацювали, вдосконалили та додали підтримку для macOS та Linux. Неприємною звісткою є те, що попри тісну співпрацю з розробниками гри, переклад не доданий до офіційного дистрибутиву гри і його доведеться завантажити окремо за посиланням.

Ще одним поверненням у минуле є Quest for Glory I. Перекладачі з UaLT не без задоволення повідомили, що закінчили переклад, допрацювавши чималу кількість технічних огріхів, покращивши якість перекладу та змінивши деякі деталі, які раніше не було змоги редагувати. Не менш важливою є візуалізація тексту під оригінальний за допомогою відповідних шрифтів. Знайти переклад ви можете, клікнувши на посилання.

Що ж до нових проектів, то серед них є Farm Manager 2018, переклад якої довго пробирався крізь терни до зірок, зусиллями трьох перекладацьких груп. Розпочали цю ініціативу колеги з One Franc, та, у силу обставин, вони змушені були передати цей переклад на поруки UaLT та STS, що у тісній співпраці довели його до завершення. Тепер ви можете придбати у Steam гру Farm Manager 2018 з офіційною українською локалізацією.

Перелік доповнюють дві дрібні забавки від одного автора: Meanders та Overchunked. Переклади повні, офіційні та активно підтримуються з виходом оновлень. Не соромтеся звернути на них увагу.

Meanders

Meanders

Overchuncked

Overchuncked

Наразі команда UaLT працює над перекладом гри Kingdoms and Castles. Переклад тексту завершений, та попереду ще чимало редакторської роботи. Тому локалізація гри з’явиться найближчим часом.

Оскільки сьогодні ми згадали про українську команду перекладачів, то хочеться звернути вашу увагу на цілий каталог, у який додають усі ігри, що мають українську локалізацію. Тому якщо ви бажаєте підібрати собі гру з рідною мовою, то знайте, що знайти її можна за посиланням. Цінуйте працю інших та не забувайте підтримувати ентузіастів, які невпинно працюють задля українізації Всесвіту.

Читайте також

Game Dev Tycoon українізовано

Відьмак з’явиться у Monster Hunter: World

The Witcher

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

14 хвилин ігроладу The Outer Worlds

The Outer Worlds

У Fortnite з’явиться «Творчий режим»

fortnite creative

Популярне