Українська команда перекладачів UaLT поділилася останніми новинами

Буквально учора українська команда перекладачів ігор UaLT поділилася зі спільнотою новинами щодо своїх робіт, про що ми хочемо розказати і вам.

За роки своєї праці команда впоралася з чималою кількістю проектів, та далеко не до всіх із них вона продовжує повертатися навіть зараз. Так локалізацію проекту Detention, який ми показували вам під час стріму, зовсім нещодавно допрацювали, вдосконалили та додали підтримку для macOS та Linux. Неприємною звісткою є те, що попри тісну співпрацю з розробниками гри, переклад не доданий до офіційного дистрибутиву гри і його доведеться завантажити окремо за посиланням.

Ще одним поверненням у минуле є Quest for Glory I. Перекладачі з UaLT не без задоволення повідомили, що закінчили переклад, допрацювавши чималу кількість технічних огріхів, покращивши якість перекладу та змінивши деякі деталі, які раніше не було змоги редагувати. Не менш важливою є візуалізація тексту під оригінальний за допомогою відповідних шрифтів. Знайти переклад ви можете, клікнувши на посилання.

Що ж до нових проектів, то серед них є Farm Manager 2018, переклад якої довго пробирався крізь терни до зірок, зусиллями трьох перекладацьких груп. Розпочали цю ініціативу колеги з One Franc, та, у силу обставин, вони змушені були передати цей переклад на поруки UaLT та STS, що у тісній співпраці довели його до завершення. Тепер ви можете придбати у Steam гру Farm Manager 2018 з офіційною українською локалізацією.

Перелік доповнюють дві дрібні забавки від одного автора: Meanders та Overchunked. Переклади повні, офіційні та активно підтримуються з виходом оновлень. Не соромтеся звернути на них увагу.

Meanders

Meanders

Overchuncked

Overchuncked

Наразі команда UaLT працює над перекладом гри Kingdoms and Castles. Переклад тексту завершений, та попереду ще чимало редакторської роботи. Тому локалізація гри з’явиться найближчим часом.

Оскільки сьогодні ми згадали про українську команду перекладачів, то хочеться звернути вашу увагу на цілий каталог, у який додають усі ігри, що мають українську локалізацію. Тому якщо ви бажаєте підібрати собі гру з рідною мовою, то знайте, що знайти її можна за посиланням. Цінуйте працю інших та не забувайте підтримувати ентузіастів, які невпинно працюють задля українізації Всесвіту.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Українські самураї локалізують Total War: Shogun 2 і шукають однодумців

Total War Shogun 2

Game Dev Tycoon українізовано

Провал The Callisto Protocol змусив Ґлена Скофілда покинути власну студію

Ґлен Скофілд

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

У GOG можна безкоштовно забрати казкову ретро гру The Night of the Rabbit

The Night of the Rabbit

Final Fantasy XIV підкорюватиме серця фанатів настільних ігор

final fantasy 14 ttrpg

Everywhere від експродюсера GTA розпочне закрите альфатестування

Everywhere Build A Rocket Boy

В EGS почалася роздача двох якісних інді-головоломок: Out of Lineі і The Forest Quartet

Out of Line

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: