Українська настільна рольова гра Livonia

Талановиті українці ніколи не сидять без роботи та невпинно працюють над різноманітними проектами, аби ми з вами могли отримувати задоволення від забавок створеними нашими земляками.

Цього разу ми представляємо вам цікавий проект від наших українських авторів – настільна гра “Лівонія”. Проект розробляється вже два роки і зараз знаходиться на стадії тестування ігрового балансу. Усі охочі можуть познайомитися з цією грою ближче в клубі “Гекс” (Київ) у четвер, 22 вересня о 18:00.

Розробники на своєму сайті презентують «Лівонію», як кооперативну настільну рольову гру, події якої відбуваються в часи середньовіччя на невеликому острові в Балтійському морі.

настільна рольова гра Livonia

Гра в першу чергу оповідальна, однак вона надає можливість гравцям відігравати бажану роль. Гравці отримують можливість обирати різні шляхи виконання завдань, діяти силою, підступом чи шукати компроміси. Тобто, сюжет гри змінюється і розвивається залежно від волі гравців, як у книгах-іграх.

Разом з тим, гра є активною, адже для того щоб розплутати таємницю містичного Переслідувача, котрий тероризує острів вже багато років, гравцям доведеться багато мандрувати, битися, розгадувати загадки і удосконалюватися.

Цікавим є те, що партія може тривати від 2 і більше годин. Разом з друзями (2-4 учасники) ви зможете гарно провести час над захопливою забавкою, що дозволить вам відчути себе середньовічним героєм.

Нову інформацію можна постійно отримувати з групи ВК, що присвячена цій настільній грі.

настільна рольова гра Livonia

Читайте також

Готується до випуску настільна гра «Мор. Утопия»

За мотивами This War of Mine створять настільну гру

Анонсовано настільну гру The Witcher Role-Playing Game

Огляд The Witcher Adventure Game

4К ремастер Kingpin: Life of Crime

Кадрові зміни у Ubisoft — студія прагне розмаїтості

Ubisoft

Marvel’s Spider-Man 2 вийде наприкінці 2021 року

Marvel's Spider-Man (PS4)

The Last of Us 2 буде доступною і на ПК?

Популярне