Українська Tyran вийшла в дочасний доступ Steam

Львівська студія Dragon’s Games невтомно крокує шляхом ігроробів: сьогодні їхня стратегія з елементами RPG Tyran вийшла в Steam. Тамтешня спільнота давно схвалила забавку в рамках програми Steam Greenlight, і тепер ви можете придбати її та бавитися до повного виснаження.

Сюжет гри розповідає про загадкову планету Тиран, мешканці якої відчули на собі всі труднощі ситуації, коли на твою землю приходять іншопланетні загарбники. До їхніх планів не входить товариське базікання: надра планети приховують поклади крутезної магічної субстанції — етеру. Ось і доведеться нордам, корінним мешканцям планети, боротися за виживання з прибульцями.

Ігролад забавки гармонійно поєднує елементи рольових і стратегічних ігор. Розробники кажуть, що в Tyran на вас чекають дві ігрові раси, мультиплеєр із унікальною ігровою механікою для кожної мапи та неповторна система розвитку персонажа.

Звісно ж, Tyran має український інтерфейс. Інсталювати гру можуть як власники ПК під Windows, так і прихильники вільного ПЗ із GNU/Linux на своїй машині. Окрім того, Dragon’s Games обіцяє випустити версію забавки для МacOS, але це станеться одночасно з виходом повної версії гри, яка зʼявиться щонайдовше за вісім місяців.

Повна версія також матиме режим кампанії, ігрові досягнення, нові ігрові мапи та спеціальні події, свіжі механіки та цікаві режими гри та одну нову расу.

Якщо ви забули, хто такі хлопці з Dragon’s Games, пропонуємо до вашої уваги відеоінтервʼю з командою студії в трьох частинах (перша, друга, третя).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Підтримайте львів’ян із Dragon’s Games на GamesJamKanobu!

Вийшла демо-версія української ролівки Mad Nords

Tyran і Mad Nords подолали Steam Greenlight

Інтерв’ю Dragon’s Games ч. 3 — ігролад Mad Nords

Інтерв’ю Dragon’s Games ч. 2 — ігролад Tyran

Любительське інтерв’ю у Dragon’s Games

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter