Українське документальне кіно «Життя на межі» виходить у національний прокат

Відсьогодні до національного кінопрокату приєднується документалка українського виробництва «Життя на межі» (Life to the Limit). Фільм висвітлює особливості становлення й розвитку українського національного руху опору від Революції Гідності до повномасштабної війни росії проти України.

Відтоді, як русня розгорнула бойові дії на сході України, режисер фільму Павло Пелешок та продюсер Юрій Іванишин добровільно вступили до лав ЗСУ. Перебуваючи у самому жерлі українського спротиву, кінотворці фільмували війну такою, якою вона є, аби у світі дізналися якомога більше правди про боротьбу українського народу, про сміливість й звитягу давати гідну відсіч ворогові вже 9-й рік поспіль.

«Життя на межі» – перший і єдиний фільм, який охоплює весь період російсько-української війни від 2014 року до сьогодення. Ідея – розповісти, як ця війна стала можливою й до чого вона призвела, – зазначили творці фільму.

Поза всяким сумнівом, сюжет не залишить байдужим нікого. На глядачів чекає чимало щемких та емоційних сцен, які резонують нинішній реальності та перегукуватимуться зі спогадами багатьох очевидців війни.

Нещодавно у Києві відбувся допрем’єрний показ фільму. З присутніх у кінозалі були українські військові, волонтери, громадські та культурні діячі.

Попередній фільм Пелешка та Іванишина, «Зима у вогні», присвячений подіям Євромайдану, у 2016 році висувався на премію «Оскар» у номінації «Найкращий документальний фільм».

Нині у кіно транслюється одразу декілька українських фільмів, про які ми вже писали, зокрема «Мавка. Лісова Пісня», «Будинок зі скалок» та «Мирний-21».

Теж варте уваги:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Документальний фільм «Тісто» розповість про українські кулінарні традиції

p.ua.Тісто 2

У Києві пройде спеціальний показ фільму «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова

20 Днів у Маріуполі

Фільм «20 днів у Маріуполі» став доступний для онлайн перегляду в Україні

p.ua.20 днів у Маріуполі

«20 днів у Маріуполі» повертається в українські кінотеатри

20 днів у Маріуполі

Конфліктологія українського кіно: чому Шевченківську премію цьогоріч не отримає не лише “Памфір”, а взагалі жодна стрічка

Безкоштовні книжки про українське мистецтво від «Мистецького Арсеналу»

arsenal03

Суспільне Медіатека: унікальний онлайн-архів відео та аудіо доступний в режимі бета-версії

Суспільне Медіатека

Довгоочікуваний український нуар “Генделик” виходить в широкий прокат 16 листопада

Генделик