Українське документальне кіно «Життя на межі» виходить у національний прокат

Відсьогодні до національного кінопрокату приєднується документалка українського виробництва «Життя на межі» (Life to the Limit). Фільм висвітлює особливості становлення й розвитку українського національного руху опору від Революції Гідності до повномасштабної війни росії проти України.

Відтоді, як русня розгорнула бойові дії на сході України, режисер фільму Павло Пелешок та продюсер Юрій Іванишин добровільно вступили до лав ЗСУ. Перебуваючи у самому жерлі українського спротиву, кінотворці фільмували війну такою, якою вона є, аби у світі дізналися якомога більше правди про боротьбу українського народу, про сміливість й звитягу давати гідну відсіч ворогові вже 9-й рік поспіль.

«Життя на межі» – перший і єдиний фільм, який охоплює весь період російсько-української війни від 2014 року до сьогодення. Ідея – розповісти, як ця війна стала можливою й до чого вона призвела, – зазначили творці фільму.

Поза всяким сумнівом, сюжет не залишить байдужим нікого. На глядачів чекає чимало щемких та емоційних сцен, які резонують нинішній реальності та перегукуватимуться зі спогадами багатьох очевидців війни.

Нещодавно у Києві відбувся допрем’єрний показ фільму. З присутніх у кінозалі були українські військові, волонтери, громадські та культурні діячі.

Попередній фільм Пелешка та Іванишина, «Зима у вогні», присвячений подіям Євромайдану, у 2016 році висувався на премію «Оскар» у номінації «Найкращий документальний фільм».

Нині у кіно транслюється одразу декілька українських фільмів, про які ми вже писали, зокрема «Мавка. Лісова Пісня», «Будинок зі скалок» та «Мирний-21».

Теж варте уваги:

Читайте також

“Борщ. Секретний інгредієнт” прямує на Netflix

Євген Клопотенко

Оголошено лавреатів Шевченківської премії-2023

Українська короткометражка «Перший сніг» здобула три нагороди в Лас-Вегасі

Перший сніг

Українську спортивну драму «Пульс» додали на Netflix

Наталія Бабенко

Український фільм “Щедрик” вже доступний для перегляду на цифрових платформах

Еволюція українських реалій: дивіться фільм “Сильніше, ніж зброя” безкоштовно

Babylon'13

10 гривень з кожного проданого квитка на фільм “Мирний-21” підуть на ЗСУ

Андрій Мостренко

Кіно, якого зараз потребують українці. Огляд фільму «Щедрик»