Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

Українські акаунти ігор Wargaming (World of Tanks, World of Warships, Worlds of Warplanes тощо) нарешті можна перенести в європейський регіон. Можливість трансферу буде доступна до 12 жовтня цього року. При перенесенні облікового запису буде збережено прогрес, а також ключовий набір сервісів, до яких звикли гравці. Що важливо, на європейському сервері для українців залишаться звичні ціни, до того ж у гривнях.

Також нагадуємо, що українська локалізація від Wargaming Kyiv, яка вже кілька років як доступна в східноєвропейському регіоні, доступна і на EU-сервері. Європейський ігровий портал World of Tanks теж отримав українську локалізацію, а також з’явилися україномовні служба підтримки гравців і офіційна спільнота.

Таким чином Wargaming завершить офіційне розмежування своїх ігор та їх “болотяних версій” під назвами «Мир Танков», «Мир Кораблей» тощо, якими оперуватиме Lesta Games.

Що стосується World of Warplanes, яку розробила та підтримує тільки київська студія Wargaming, то російські гравці не отримають своєї альтернативи — розробники остаточно закриють східноєвропейський сервер десь у грудні, тому користувачі зможуть продовжити гру тільки на EU-сервері.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hasbro шукає партнерів, щоби зробити наступну Baldur’s Gate без Larian

baldur’s gate 3

Шутер XDefiant від Ubisoft матиме офіційну українську локалізацію

xdefiant

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Що українські локалізатори ігор думають про нещодавню заяву Міністерства культури?

bg3 astarion

World of Goo 2 матиме офіційну українську локалізацію

world of goo 2

Українська інді-гра Puzzle for Clef вийшла в Steam

puzzles for clef

Історія Hades 2 не потребуватиме знайомства з першою частиною

hades 2