Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

Компанія Wargaming повідомила, що українські акаунти її ігор (World of Tanks, World of Warships, Worlds of Warplanes тощо) невдовзі можна буде перенести в європейський регіон. Можливість трансферу буде доступна з вересня цього року. При перенесенні облікового запису буде збережено прогрес, а також ключовий набір сервісів, до яких звикли гравці. Що важливо, на європейському сервері для українців залишаться звичні ціни

Що важливо, українська локалізація від Wargaming Kyiv, яка вже кілька років як доступна в східноєвропейському регіоні, з’явиться тепер і на EU-сервері. Європейський ігровий портал World of Tanks вперше отримає українську локалізацію, а також з’явиться україномовні служба підтримки гравців і офіційна спільнота.

Як Wargaming повідомляв у квітні, компанія вирішила припинити бізнес у росії та білорусі і з 31 березня не отримує доходів з цих країн. Першим етапом виходу стала передача свого ігрового бізнесу у росії та білорусі у локальне управління Lesta Games, яка більше не пов’язана з Wargaming. Компанія не отримала і не отримує прибутку від цього процесу. Wargaming також продав центр розробки в мінську й не має офісів в росії та білорусі. Наступним етапом стає розділення ігрових клієнтів в регіонах … Оперування в ru-регіоні продовжить компанія Lesta Games, яка більше не пов’язана із Wargaming, а гравці рф та білорусі отримають окремі ігрові клієнти й не зможуть оплачувати послуги в іграх Wargaming

— витяг із прес-релізу Wargaming

Що стосується World of Warplanes, яку розробила та підтримує тільки київська студія Wargaming, то розробники остаточно закриють східноєвропейський сервер десь у грудні, тому користувачі зможуть продовжити гру тільки на EU-сервері.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У гру про наслідки зомбі-апокаліпсису Contagion додали українську мову

Contagion

Українська головоломка Oberty вже доступна в Steam i App Store

oberty 011

Відбувся реліз української кооперативної пригоди Speed Crew

Speed Crew

Deep Rock Galactic: Survivor отримає офіційну українську локалізацію

p.ua.deep rock galactic survivor

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримав остаточну дату релізу. Гру перенесли на вересень

stalker 2

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Українська студія Frogwares повернула собі The Sinking City в Steam

Indie Cup Ukraine’23: огляд переможців і фіналістів (BenderUA)

indiі cup Ukraine

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: