Українськомовний сегмент Twitch виріс у 6 разів з початку повномасштабної війни

Українська аналітична компанія Esports Charts регулярно проводить дослідження динаміки українськомовного сегменту Twitch, особливо його зростання після початку повномасштабного вторгнення росіян. Уже наприкінці літа загальна кількість каналів і глядачів встигла подвоїтися, а до початку 2023 зростання перевищило 6 разів — якщо в січні 2022 року українськомовні канали разом набрали 318 000 годин перегляду, то зараз уже мова йде про 2 000 000 годин!

Кількість каналів теж формально зросла в понад 5 разів, але цей показник не настільки вагомий. Ви, напевно, й самі неодноразово натрапляли на канали, які попри відповідні теґи стрімили або російською мовою, або ігри російською, або взагалі всратокомбо у вигляді Atomic Heart.

Як бачимо, найбільшою популярністю можуть похизуватися в нас Dota 2 i CS:GO, турніри з яких українською транслює компанія Maincast.  А от із особистими каалами ситуація цікавіша. Хоча за останнє півріччя в щомісячних топах часто фігурував Olsior, у підсумковій десятці року його нема. А все тому, що тут враховано саме кількість годин перегляду, а не пікові чи середні к-сті глядачів. Тому й, наприклад, панове Ghostik і TaiTake, які стрімили довше й частіше, за рік зібрали більше годин перегляду, ніж Yozhyk та інші їхні колеги з вищим онлайном.

Усе це стало можливим завдяки доблесті Збройних Сил України, і тішить, що стрімери ні на мить про це не забувають, постійно збираючи кошти на підтримку наших захисників. Тішить, що ми маємо таку спільноту.

Лиш одне питання: Twitch українською коли?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перша серія Fallout буде безкоштовно транслюватися на Twitch

p.ua.fallout main

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Студія Maincast встановила рекорд кількості одночасних глядачів на українськомовній трансляції

p.ua.mc

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

Південна Корея оштрафувала Twitch через вимкнення сервісів в країні

Twitch

Головний турнір із Rainbow Six Siege матиме офіційну українськомовну трансляцію!

p.ua.r6 x maincast

Senua’s Saga: Hellblade 2 матиме українську локалізацію і вийде в травні

Senua's Saga: Hellblade 2