Українськомовний сегмент Twitch виріс у 6 разів з початку повномасштабної війни

Українська аналітична компанія Esports Charts регулярно проводить дослідження динаміки українськомовного сегменту Twitch, особливо його зростання після початку повномасштабного вторгнення росіян. Уже наприкінці літа загальна кількість каналів і глядачів встигла подвоїтися, а до початку 2023 зростання перевищило 6 разів — якщо в січні 2022 року українськомовні канали разом набрали 318 000 годин перегляду, то зараз уже мова йде про 2 000 000 годин!

Кількість каналів теж формально зросла в понад 5 разів, але цей показник не настільки вагомий. Ви, напевно, й самі неодноразово натрапляли на канали, які попри відповідні теґи стрімили або російською мовою, або ігри російською, або взагалі всратокомбо у вигляді Atomic Heart.

Як бачимо, найбільшою популярністю можуть похизуватися в нас Dota 2 i CS:GO, турніри з яких українською транслює компанія Maincast.  А от із особистими каалами ситуація цікавіша. Хоча за останнє півріччя в щомісячних топах часто фігурував Olsior, у підсумковій десятці року його нема. А все тому, що тут враховано саме кількість годин перегляду, а не пікові чи середні к-сті глядачів. Тому й, наприклад, панове Ghostik і TaiTake, які стрімили довше й частіше, за рік зібрали більше годин перегляду, ніж Yozhyk та інші їхні колеги з вищим онлайном.

Усе це стало можливим завдяки доблесті Збройних Сил України, і тішить, що стрімери ні на мить про це не забувають, постійно збираючи кошти на підтримку наших захисників. Тішить, що ми маємо таку спільноту.

Лиш одне питання: Twitch українською коли?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Видавництво Nasha Idea поділилося анонсами на червень

Сталевий алхімік

Продовження «Мору» живе та майже завершене

Мор

Настільна гра Wonderland’s War отримає українську локалізацію

wonderland war board game artwork

Відкрито передзамовлення на мальопис «Коротка історія українського борщу»

Коротка історія українського борщу

П’ята редакція Vampire: The Masquerade отримає українську локалізацію

vampire the masquerade coteries of new york cover

PlayStation Showcase 2023 разом із PlayUA — сьогодні о 23:00

PlayStation 4

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Шериф Ноттінгема. 2ге видання»

Шериф Ноттінгема

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Острів залізниць»

Острів залізниць

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: