А ви вже підписали петицію про українську мову на Twitch?

Netflix, Ubisoft Connect, PlayStation Store — щоразу більше розважальних сервісів додає чи планує додати українську мову інтерфейсу. Але не Twitch. Наразі все, що ми маємо на найбільшій стрімінговій платформі — позначка “українська” в описі до стріму. А в рекомендаціях до перегляду Twitch і досі стабільно пхає нам російські канали.

Український кіберспортивний коментатор Віталій v1lat Волочай у своєму Тelegram-каналі повідомив, що вів перемовини з представниками платформи. Вони готові додати українську мову інтерфейсу, але спершу хочуть почути від спільноти, чи дійсно в цьому є потреба.

Тому зараз як ніколи важливо підписати петицію про додання української мови на Twitch.

Наразі петицію підписало трохи більше 12 000 осіб… і знаєте, Twitch тут щось мутить. Ось дивіться.

Перше звернення у 2016 році зробив Роман Кононенко — власне, це і є та петиція, яку ви бачите. Втім, в 2019 році адміни Twitch її закрили, коли там було 11,8 тис. підписів. Далі минулого року наш колега, стрімер та адміністратор Discord-спільноти “Українська локалізація”, відомий під нікнеймом Tenevyk, розмістив нову петицію, активність і розголос якої суттєво перевершувало першу (за кілька днів там назбиралося більше голосів, ніж в оригінальній петиції за рік). За кілька тижнів один із адмінів Twitch відновив петицію Кононека… а петиція Тіньовика безслідно зникла разом із усіма голосами. Бо навіть якщо й припустити, що частина користувачів підтримала обидва звернення, там було би однозначно більше більше 12 тисяч підписів.

Утім, яким би підступом не займалися окремі працівники платформи в минулому, зараз Twitch готовий переглянути пріоритети. Тому так, якщо ви ще не проголосували, то тицьніть сюди і зробіть це негайно. Утім, також не забувайте, що значно ціннішим і показовішим є те, скільки глядачів збирається на україномовних трансляціях та яку підтримку отримують україномовні стрімери.

А де знаходити україномовних стрімерів? Ось тут — свого часу ми створили цю групу саме для гуртування і взаємопідтримки стрімерів. Там же і вказано, де і як ви можете долучитися до цієї спільноти в якості стрімера.

Тому підтримуймо не лише українську, а й українське.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перша серія Fallout буде безкоштовно транслюватися на Twitch

p.ua.fallout main

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Geekach анонсував локалізацію легендарної настілки Twilight Imperium

p.ua.odissey

Deep Rock Galactic: Survivor, Goat Simulator 3 — У Steam триває розпродаж запальних ігор для компанії

Coffee Stain

World of Goo 2 матиме офіційну українську локалізацію

world of goo 2

Що ви придбали (чи подарували) на Весняному розпродажі в Steam?

Українська візуальна новела JUSFASLEX сьогодні виходить у Steam

JUSFASLEX