А ви вже підписали петицію про українську мову на Twitch?

Netflix, Ubisoft Connect, PlayStation Store — щоразу більше розважальних сервісів додає чи планує додати українську мову інтерфейсу. Але не Twitch. Наразі все, що ми маємо на найбільшій стрімінговій платформі — позначка “українська” в описі до стріму. А в рекомендаціях до перегляду Twitch і досі стабільно пхає нам російські канали.

Український кіберспортивний коментатор Віталій v1lat Волочай у своєму Тelegram-каналі повідомив, що вів перемовини з представниками платформи. Вони готові додати українську мову інтерфейсу, але спершу хочуть почути від спільноти, чи дійсно в цьому є потреба.

Тому зараз як ніколи важливо підписати петицію про додання української мови на Twitch.

Наразі петицію підписало трохи більше 12 000 осіб… і знаєте, Twitch тут щось мутить. Ось дивіться.

Перше звернення у 2016 році зробив Роман Кононенко — власне, це і є та петиція, яку ви бачите. Втім, в 2019 році адміни Twitch її закрили, коли там було 11,8 тис. підписів. Далі минулого року наш колега, стрімер та адміністратор Discord-спільноти “Українська локалізація”, відомий під нікнеймом Tenevyk, розмістив нову петицію, активність і розголос якої суттєво перевершувало першу (за кілька днів там назбиралося більше голосів, ніж в оригінальній петиції за рік). За кілька тижнів один із адмінів Twitch відновив петицію Кононека… а петиція Тіньовика безслідно зникла разом із усіма голосами. Бо навіть якщо й припустити, що частина користувачів підтримала обидва звернення, там було би однозначно більше більше 12 тисяч підписів.

Утім, яким би підступом не займалися окремі працівники платформи в минулому, зараз Twitch готовий переглянути пріоритети. Тому так, якщо ви ще не проголосували, то тицьніть сюди і зробіть це негайно. Утім, також не забувайте, що значно ціннішим і показовішим є те, скільки глядачів збирається на україномовних трансляціях та яку підтримку отримують україномовні стрімери.

А де знаходити україномовних стрімерів? Ось тут — свого часу ми створили цю групу саме для гуртування і взаємопідтримки стрімерів. Там же і вказано, де і як ви можете долучитися до цієї спільноти в якості стрімера.

Тому підтримуймо не лише українську, а й українське.

Читайте також

Українська локалізація та івент до Гелловіну доступні у Through The Nightmares

2

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Готичний слешер Moonscars від українських розробників нарешті доступний у Steam

Moonscars

Twitch заборонить стрімінг та рекламу неліцензованих азартних ігор

У Steam розпочався фестиваль українських ігор. Але Valve не хоче, щоби ви про нього знали

steam ukraine flag

“Другий фронт”, який відкрило Держкіно”: нові подробиці щодо ліквідації Довженко-Центру

Національний кіноцентр Олександра Довженка

В YouTube Shorts додали функцію нарізання кліпів

Twitch більше деталізуватиме причини бану контентотворців. Ймовірно, надсилатимуть кліпи

Twitch

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: