Український піксельний дизельпанк Erra: Exordium виходить у повноцінний реліз

Український піксельний пригодницький бойовик у світі дизельпанку Erra: Exordium від київських розробників Fair Pixel LLC залишає дочасний доступ і виходить у повноцінний реліз у Steam вже 9 листопада. Розробники пройшли довгий і складний шлях від збору коштів на Kickstarter, де зуміли лише за 7 днів зібрати необхідну сумму, розробки, вдосконалення і виправлення помилок, щоб на релізі представити гідну гру, яка на сьогодні вже має 90% позитивних відгуків у Steam і, що не менш важливо, українську локалізацію.

Кожен із нас хоче представити вам унікальну історію, доповнену насиченим ґеймплеєм і потужною основною ідеєю самої гри. Ми любимо свою роботу і можемо точно сказати, що працюємо над грою, яка нам самим подобається. Тож сподіваємося, що вона сподобається і вам.

йдеться на офіційному сайті Fair Pixel

У Erra: Exordium гравці приміряють на себе роль вченого, який переніс свій розум у роботизоване тіло, щоб пережити падіння цивілізації. Головному героєві належить вступити у нерівний бій з механоїдами, які не забажали ділити землю зі своїми творцями. Щоб перемогти армію машин, протагоністу належить не тільки влучно стріляти, а і заздалегідь обдумувати стратегію бою, використовувати переваги місцевості, комбінувати зброю дальньої і ближньої дії, щоб зберегти дорогоцінні набої. Адже ресурси не безкінечні, а за помилки і лобові атаки на супротивників, гра жорстоко карає.

Тож і ви можете підтримати невелику українську ігрову студію, придбавши їхній проєкт, який коштує 266 грн, адже розвиток української ігрової індустрії напряму залежить від нас з вами. А якщо ви все ще сумніваєтеся, можете випробувати наявну демоверсію, яка можливо вас підштовхе до придбання.

А розробникам ми бажаємо удачі і не зупинятися на досягнутому.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сервери Helldivers 2 тепер витримують 700 000 гравців, але студія Arrowhead не спішить радіти

helldivers 2

Xbox оприлюднив перелік своїх ігор, що вийдуть на консолях Nintendo та Sony цієї весни

минулі ексклюзиви xbox

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy Forever

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

grounded

Понад 500 ігор Steam заробили більше 3 млн дол. у 2023 році

p.ua.ai steam

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Карткова гра Balatro отримала найкращі оцінки серед релізів 2024 року

Balatro

Arrowhead активно розширює команду Helldivers 2 для стрімкого розвитку гри

helldivers 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: