Український реліз фільму “Памфір” перенесли на березень… Тож є час подивитись ще дещо!

Фільм Дмитра Сухолиткого-Собчука “Памфір”, про який ми вже неодноразово писали, вийде в широкий український прокат трохи пізніше, ніж планувалося. Український глядач планував побачити фільм 26 січня 2023 року, що донедавна було зазначено в більшості промо-матеріалів. Нова ж дата релізу стрічки в Україні — 23 березня 2023 року.

Зміна дати релізу ніяк не пов’язана з виробництвом фільму — навесні “Памфіра” вже зустрічали рекордними оваціями більш як на 6 хвилин у Каннах, у Франції також вже відбувся широкий прокат, а фестивальна публіка встигла побачити “Памфіра” буквально по всьому світу, де фільм переважно отримав неймовірно схвальні відгуки. В Україні фільм також було показано — восени на Київському тижні критики, де теж досить прихильно поставились до дебютної стрічки. Зокрема, вона отримала п’ять нагород національної премії кінокритиків “Кіноколо”, включно зі статуеткою за найкращий фільм. Крім них фільм зібрав цілий стос нагород та номінацій передових світових кінофестивалів.

Без перебільшення довгоочікуваний фільм розповідає про життя колишнього контрабандиста, який повернувшись додому в гуцульске селище повертається на небезпечну стежину один, останній раз щоб прогодувати сім’ю.

В очікуванні “Памфіра” є сенс подивитись попередню потужну роботу Дмитра Сухолиткого-Собчука. Повнометражний документальний фільм “Красна маланка”, знятий режисером у 2013 році наразі доступний для безкоштовного перегляду на Takflix та YouTube. Стрічка розповідає про повне сакральних традицій святкування свята Маланки в карпатському селі Красна.

Читайте також

“Памфірова маланка” — зарядіться атмосферою прийдешнього фільму “Памфір” на цікавій виставці

Працівники Довженко-Центру офіційно заявили про рейдерське захоплення

Оголошено переможців національної премії кінокритиків “Кіноколо”

Кіноколо

Де дивитись XVII Дні польского кіно в Україні і які стрічки показують

XVII Дні польского кіно

Безкоштовна лекція “Українське кіно на міжнародному рівні: очікування та пропозиції” пройде в Українському домі

Шість фільмів представлятимуть Україну на міжнародному кінофестивалі в Сараєві

Liturgy of Anti-Tank Obstacles

Прем’єра українського фільму “Памфір” відбудеться на Каннському кінофестивалі

Памфір

“Mariupol, I Love You”: дивіться яким було місто щоб допомогти йому зараз

Маріуполь

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: