Усе, ігровий підрозділ Warner Bros. передумали продавати

Ще на початку літа з’явилася інформація про те, що ігровий підрозділ Warner Bros. збираються продати. І час від часу у новинах писали, що ті чи інші компанії, зокрема Electronic Arts та Microsoft, зацікавлені у її придбанні.

Та 7 серпня голова Warner Media Джейсон Кілар поділився у мережі з працівниками компанії планами на найближче майбутнє і заодно повідомив, що ігровий підрозділ залишається частиною Warner Media.

Нагадуємо, підставою для можливого продажу ігрового підрозділу Warner Bros. стала нещодавна зміна власників компанії. Телекомунікаційна компанія AT&T, яка впродовж останніх кількох років проводила поступове поглинання Warner Media, проводила ревізію своїх активів і  вирішила, що Warner Bros. Interactive Entertainment не надто важлива. Ігровий підрозділ Warner Bros. може приносити близько мільярду доларів на рік, тоді як загальний річний прибуток Warner Media складає близько 33 млрд доларів.

Звісно, згодом AT&T можуть знову передумати, проте успіхи Mortal Kombat 11 та прийдешні анонси Suicide Squad, Gotham Knights і ролівки у всесвіті “Гаррі Поттера” на DC FanDome змусили менеджерів відкласти рішення про можливий продаж щонайменше на кілька років.

Читайте також

“Фантастичні звірі” залишилися без Джонні Деппа і з новою датою виходу

Фантастичні звірі

“Гаррі Поттер” повертається в українські кінотеатри!

Harry Potter

Нові переноси: Диво-жінка 1984, Дюна, Душа, Чорна Вдова

Wonder Woman 1984

Політ крізь сплетіння часоліній — Огляд фільму «Тенет»

Тенет

Оприлюднено розклад онлайн-фестивалю DC FanDome

DC

“ТЕНЕТ” вийде в Україні наприкінці літа

TENET

“ТЕНЕТ” Крістофера Нолана відклали на невизначений термін

Джейсон Шраєр розповів про гру за мотивами Гаррі Поттера

Harry Potter