Усе, ігровий підрозділ Warner Bros. передумали продавати

Ще на початку літа з’явилася інформація про те, що ігровий підрозділ Warner Bros. збираються продати. І час від часу у новинах писали, що ті чи інші компанії, зокрема Electronic Arts та Microsoft, зацікавлені у її придбанні.

Та 7 серпня голова Warner Media Джейсон Кілар поділився у мережі з працівниками компанії планами на найближче майбутнє і заодно повідомив, що ігровий підрозділ залишається частиною Warner Media.

Нагадуємо, підставою для можливого продажу ігрового підрозділу Warner Bros. стала нещодавна зміна власників компанії. Телекомунікаційна компанія AT&T, яка впродовж останніх кількох років проводила поступове поглинання Warner Media, проводила ревізію своїх активів і  вирішила, що Warner Bros. Interactive Entertainment не надто важлива. Ігровий підрозділ Warner Bros. може приносити близько мільярду доларів на рік, тоді як загальний річний прибуток Warner Media складає близько 33 млрд доларів.

Звісно, згодом AT&T можуть знову передумати, проте успіхи Mortal Kombat 11 та прийдешні анонси Suicide Squad, Gotham Knights і ролівки у всесвіті “Гаррі Поттера” на DC FanDome змусили менеджерів відкласти рішення про можливий продаж щонайменше на кілька років.

Читайте також

Ембер Герд може не повернутися до ролі Мери в «Аквамен 2»

Warner Bros. і Дж. Дж. Абрамс готують перезапуск “Супермена”

А ось і дебютний трейлер Mortal Kombat — з Ґоро, вириваннями сердець і GET OVER HERE!

Зйомки сиквелу «Аквамен» розпочнуться влітку

У мережу злили офіційну назву “Матриці 4”

«Диво-жінка 1984» показала чудовий старт на HBO Max

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Warner Bros. показали нові кадри The Suicide Squad, Mortal Kombat, Space Jam 2, Godzilla vs. Kong та інших фільмів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: