Нова гра від творців Mutant Year Zero та інші новини з презентації 505 Games

Коли видавець 505 Games повідомив, що вперше за свою історію проведе власну презентацію і навіть припас для цього анонс від зірки ігрової індустрії — я був трішки на гайпі. Та очікування оманливі і хоч цьоготижнева подія пройшла вдало, мої завищені очікування дещо підпсували картину. Давайте пробіжимося показаним.

Among the Trolls

Розпочали з Among the Trolls, це гра про виживання від першої особи десь в лісах Фінляндії, що кишіють фантастичними істотами. Її розробляє Forbidden Studios і хоч для студії це перший проєкт, її зібрали з ветеранів індустрії, що встигли попрацювати над Skyrim, Fallout 4 та Vampire: The Maquerade. У центрі гри буде історія фіна, що повернувся з Америки додому в розпал кризи середнього віку, щоб віднайти звʼязок з природою.

Механіки виживання будуть в чомусь схожими до тих, що були в Don’t Starve. Скажімо, ви не зможете піти й без розбору почати рубати ліс скільки влізе, бо це вивільнить злих духів. Шаманізм гратиме ключову роль в Among the Trolls та виділятиме її на фоні інших. Розробники кажуть, що багато в чому черпали натхнення з робіт студії Ghibli. Однак навіть попри це гра не сильно відходитиме від знайомої формули виживачів, тож ви швидко освоїтеся.

Гра вже тривалий час в розробці і в мережі ви з легкістю знайдете запис старішого та не дуже ігроладу з демок. Втім, пізніше цього року зможете пограти й самі, коли Among the Trolls вийде в дочасний доступ у Steam.

Stray Blade

Опісля виживання в лісах Фінляндії, глядачам показали боївку Stray Blade. Це анонсований тогоріч соулс-лайк, особливістю якого є присутність під вашим контролем не тільки головного героя, а й пустотливого ґремліна Боджі, що кидається закляттями та виступає в ролі гілера. Дерева розвитку та набори скілів обох будуть розділеними, тож доведеться балансувати і таким чином вибудовувати бажаний білд. Вихід очікується десь під кінець цього року для ПК, Xbox Series S|X та PlayStation 5.

Eiyuden Chronicles: Rising

Третьою чомусь показали гру, що нещодавно вийшла — Eiyuden Chronicles: Rising. Ймовірно тому, що в ситуації коли продовження основної гілки серії, Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, відклали до 2023 і грають в мовчанку, треба хоч трохи нагадати за її існування. Rising це спін-офф серії Eiyuden Chronicles, що нещодавно вийшов на всіх актуальних платформах і зібрав стримано позитивні відгуки від спільноти.

Miasma Chronicles

Головною зіркою події став анонс Miasma Chronicles, нового проєкту від The Bearded Ladies, творців Mutant Year Zero. Трейлер був коротким, тож поки зрозуміло, що це щось про хлопця, його робота та надприродні сили. Уже після трейлеру розробники розповіли, що це буде історія про Елвіса та його роботичного брата Альфонса Діґса, які подорожують в пошуках матері Елвіса похмурим світом, що заповнений «Міазмою». Ігроладно планують тактичну адвенчуру, що буде схожою на Mutant Year Zero, та більше фокусуватиметься на наративній складовій.

Miasma Chronicles має вийти наступного року для ПК, PS5 та Xbox Series S|X.

Оце й усе, що показали на презентації 505 Games, побачити її повну версію можна нижче.

Читайте також

Творці Ghostrunner 2 показали нові концепт-арти гри

ghostrunner

«Анонс від культового розробника»: 505 Games проведе свою першу онлайн-презентацію за кілька днів

Control

Death Stranding, Control та Ghostrunner: у Steam триває розпродаж видавця 505 Games

505 Games

Control отримає мультиплеєрний спін-офф. А потім і продовження

Кіберпанк, який зміг! Ghostrunner отримає продовження

505 Games викупили права на Ghostrunner

ghostrunner

Terraria подолала позначку у 35 мільйонів продажів

Control та порт Death Stranding непогано збагатили свого видавця

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: