web analytics

Нова гра від творців Mutant Year Zero та інші новини з презентації 505 Games

Коли видавець 505 Games повідомив, що вперше за свою історію проведе власну презентацію і навіть припас для цього анонс від зірки ігрової індустрії — я був трішки на гайпі. Та очікування оманливі і хоч цьоготижнева подія пройшла вдало, мої завищені очікування дещо підпсували картину. Давайте пробіжимося показаним.

Among the Trolls

Розпочали з Among the Trolls, це гра про виживання від першої особи десь в лісах Фінляндії, що кишіють фантастичними істотами. Її розробляє Forbidden Studios і хоч для студії це перший проєкт, її зібрали з ветеранів індустрії, що встигли попрацювати над Skyrim, Fallout 4 та Vampire: The Maquerade. У центрі гри буде історія фіна, що повернувся з Америки додому в розпал кризи середнього віку, щоб віднайти звʼязок з природою.

Механіки виживання будуть в чомусь схожими до тих, що були в Don’t Starve. Скажімо, ви не зможете піти й без розбору почати рубати ліс скільки влізе, бо це вивільнить злих духів. Шаманізм гратиме ключову роль в Among the Trolls та виділятиме її на фоні інших. Розробники кажуть, що багато в чому черпали натхнення з робіт студії Ghibli. Однак навіть попри це гра не сильно відходитиме від знайомої формули виживачів, тож ви швидко освоїтеся.

Гра вже тривалий час в розробці і в мережі ви з легкістю знайдете запис старішого та не дуже ігроладу з демок. Втім, пізніше цього року зможете пограти й самі, коли Among the Trolls вийде в дочасний доступ у Steam.

Stray Blade

Опісля виживання в лісах Фінляндії, глядачам показали боївку Stray Blade. Це анонсований тогоріч соулс-лайк, особливістю якого є присутність під вашим контролем не тільки головного героя, а й пустотливого ґремліна Боджі, що кидається закляттями та виступає в ролі гілера. Дерева розвитку та набори скілів обох будуть розділеними, тож доведеться балансувати і таким чином вибудовувати бажаний білд. Вихід очікується десь під кінець цього року для ПК, Xbox Series S|X та PlayStation 5.

Eiyuden Chronicles: Rising

Третьою чомусь показали гру, що нещодавно вийшла — Eiyuden Chronicles: Rising. Ймовірно тому, що в ситуації коли продовження основної гілки серії, Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, відклали до 2023 і грають в мовчанку, треба хоч трохи нагадати за її існування. Rising це спін-офф серії Eiyuden Chronicles, що нещодавно вийшов на всіх актуальних платформах і зібрав стримано позитивні відгуки від спільноти.

Miasma Chronicles

Головною зіркою події став анонс Miasma Chronicles, нового проєкту від The Bearded Ladies, творців Mutant Year Zero. Трейлер був коротким, тож поки зрозуміло, що це щось про хлопця, його робота та надприродні сили. Уже після трейлеру розробники розповіли, що це буде історія про Елвіса та його роботичного брата Альфонса Діґса, які подорожують в пошуках матері Елвіса похмурим світом, що заповнений «Міазмою». Ігроладно планують тактичну адвенчуру, що буде схожою на Mutant Year Zero, та більше фокусуватиметься на наративній складовій.

Miasma Chronicles має вийти наступного року для ПК, PS5 та Xbox Series S|X.

Оце й усе, що показали на презентації 505 Games, побачити її повну версію можна нижче.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Отримай Risk of Rain 2, Knights of Honor II: Sovereign, Miasma Chronicles за підписку Humble Bundle

p.ua.hb choice 0606 main

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Tencent збільшила інвестиції у Remedy в 3 рази

alan wake

Condor, мультиплеєрний спін-офф Control, не буде Free-to-Play

Condor ( Control spin-off )

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

505 Games закриває європейські офіси після втрати Control

Control

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake

Що нового показали на весняному Future Games Show?

Expanse Telltale Future Games Show