Resident Evil 4 Remake

Усе показане на презентації Capcom — cюжетне доповнення до RE: Village та демо Monster Hunter: Rise — Sunbreak на ПК

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Сьогодні уночі пройшла цьогорічна червнева презентація Capcom, де видавець поділився свіжими новинами стосовно проєктів, які в нього зараз у роботі. Зокрема показали перший ігролад Resident Evil 4 Remake, розкрили наповнення першого DLC до Resident Evil Village та показали трішки Exoprime. Усе це зі страшними лагами, але ми відважно це подивилися і готові розповісти вам.

Monster Hunter: Rise — Sunbreak

Розпочали презентацію з показу першого масштабного оновлення до Monster Hunter: Rise — Sunbreak. Воно вийде, як і планувалося, 30 червня. Серед іншого, зʼявляться регіон Еспінас, з серії Monster Hunter Frontier, та один з наймогутніших монстрів Monster Hunter 4 — Ґор Маґала.

Справжньою несподіванкою стала демка доповнення, що 14 червня (уже сьогодні) вийде не тільки на Nintendo Switch, а й на ПК. Ось і відбувається давно обіцяний порт гри на цю платформу.

Також анонсували трішки приємнощів за передзамовлення Sunbreak та всяких цікавинок, що виходитимуть безкоштовними апдейтами до гри перегодом.

Файтинги та інші старі ігри Capcom

Street Fighter 6 уваги цьогоріч майже не дісталося. Він у розробці, там буде відкритий світ, виглядатиме гарно та й добре. Зате показали нові трейлери для Capcom Fighting Collection та Capcom Arcade 2nd Stadium. Й те, й те фактично зібрки класичних ігор компанії, тільки перша акумулює файтинги, а друга все інше. Вийдуть 24 червня та 22 липня відповідно.

Exoprimal

Dino Crisis у цьогорічному переліку новин не було, але за ігри про динозаврів віддувався Exoprimal. Це кооперативний шутер від третьої особи, де ви одягаєте екзоскелети та відстрілюєте орди дрібних та більших ящерів. Його давніше анонсували, а тепер от показали ігролад.

Dragon’s Dogma

Не так давно компанія святкувала десятиріччя серії Dragon’s Dogma тим, що відкрила приурочений до події сайт. Розваги продовжуються, адже 16 червня нам покажуть ще й святкове відео! Звучить як насмішка, але раптом там буде анонс продовження.

Resident Evil

Найбільше уваги виділили серії Resident Evil, адже новин й справді вистачало. Найперш, Resident Evil Village (наш огляд) отримає перше сюжетне доповнення вже 28 жовтня. Воно називатиметься Shadows of Rose і головною героїню виступить саме Роуз, донька головного героя гри. Крім цього, додадуть режим від третьої особи до основної гри та та нові квести й персонажів в режим The Mercenaries. Десь після того якраз перевипустять RE:Verse, що нещодавно отримав свіжий віковий рейтинг.

Крім того, вперше показали ігролад Resident Evil 4 Remake. Зовісм дрібку та без бойових сцен, але це вже початок. Гра вийде 24 березня 2023 року для ПК, PS5 та Xbox Series S|X.

А на завершення похвалилися, що сьогодні вийдуть next-gen патчі для Resident Evil VII (наш огляд), Resident Evil 2 Remake (наш огляд) та Resident Evil 3 Remake (наш огляд).

***

Оце й усе, що показали на півгодинній презентації Capcom. Лишаю повний запис.

Останні статті

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

Автор: Лук'янчук Орест

THQ Nordic

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Автор: PlayUA

Їжак Сонік 2

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 08: Resident Evil 4 (2005)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil 4

Радянський Союз у руїнах. Інтерв’ю з Дмитром Мартиненком, співзасновником AtomTeam

Автор: Володимир Вітовський

AtomTeam

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Автор: Володимир Бортюк

Saints Row

Плануємо випустити декілька новинок цього літа — Стан справ у видавництва Nasha Idea

Автор: Владислав Папідоха

Чі. Життя однієї киці

Топ-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

Автор: Владислав Папідоха

PlayStation Plus Extra

Які підписки бувають на PlayStation та що вони дають?

Автор: Владислав Папідоха

PlayStation Plus

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: