Resident Evil 4 Remake

Усе показане на презентації Capcom — cюжетне доповнення до RE: Village та демо Monster Hunter: Rise — Sunbreak на ПК

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Сьогодні уночі пройшла цьогорічна червнева презентація Capcom, де видавець поділився свіжими новинами стосовно проєктів, які в нього зараз у роботі. Зокрема показали перший ігролад Resident Evil 4 Remake, розкрили наповнення першого DLC до Resident Evil Village та показали трішки Exoprime. Усе це зі страшними лагами, але ми відважно це подивилися і готові розповісти вам.

Monster Hunter: Rise — Sunbreak

Розпочали презентацію з показу першого масштабного оновлення до Monster Hunter: Rise — Sunbreak. Воно вийде, як і планувалося, 30 червня. Серед іншого, зʼявляться регіон Еспінас, з серії Monster Hunter Frontier, та один з наймогутніших монстрів Monster Hunter 4 — Ґор Маґала.

Справжньою несподіванкою стала демка доповнення, що 14 червня (уже сьогодні) вийде не тільки на Nintendo Switch, а й на ПК. Ось і відбувається давно обіцяний порт гри на цю платформу.

Також анонсували трішки приємнощів за передзамовлення Sunbreak та всяких цікавинок, що виходитимуть безкоштовними апдейтами до гри перегодом.

Файтинги та інші старі ігри Capcom

Street Fighter 6 уваги цьогоріч майже не дісталося. Він у розробці, там буде відкритий світ, виглядатиме гарно та й добре. Зате показали нові трейлери для Capcom Fighting Collection та Capcom Arcade 2nd Stadium. Й те, й те фактично зібрки класичних ігор компанії, тільки перша акумулює файтинги, а друга все інше. Вийдуть 24 червня та 22 липня відповідно.

Exoprimal

Dino Crisis у цьогорічному переліку новин не було, але за ігри про динозаврів віддувався Exoprimal. Це кооперативний шутер від третьої особи, де ви одягаєте екзоскелети та відстрілюєте орди дрібних та більших ящерів. Його давніше анонсували, а тепер от показали ігролад.

Dragon’s Dogma

Не так давно компанія святкувала десятиріччя серії Dragon’s Dogma тим, що відкрила приурочений до події сайт. Розваги продовжуються, адже 16 червня нам покажуть ще й святкове відео! Звучить як насмішка, але раптом там буде анонс продовження.

Resident Evil

Найбільше уваги виділили серії Resident Evil, адже новин й справді вистачало. Найперш, Resident Evil Village (наш огляд) отримає перше сюжетне доповнення вже 28 жовтня. Воно називатиметься Shadows of Rose і головною героїню виступить саме Роуз, донька головного героя гри. Крім цього, додадуть режим від третьої особи до основної гри та та нові квести й персонажів в режим The Mercenaries. Десь після того якраз перевипустять RE:Verse, що нещодавно отримав свіжий віковий рейтинг.

Крім того, вперше показали ігролад Resident Evil 4 Remake. Зовісм дрібку та без бойових сцен, але це вже початок. Гра вийде 24 березня 2023 року для ПК, PS5 та Xbox Series S|X.

А на завершення похвалилися, що сьогодні вийдуть next-gen патчі для Resident Evil VII (наш огляд), Resident Evil 2 Remake (наш огляд) та Resident Evil 3 Remake (наш огляд).

***

Оце й усе, що показали на півгодинній презентації Capcom. Лишаю повний запис.

Останні статті

Занурення у нову культуру — Враження від Tchia

Автор: PlayUA

Tchia

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 09: Resident Evil 5 (2009)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil 5

Epic Games бачить своє майбутнє за метавсесвітом

Автор: Володимир Устримов

epic games logo

Що нового показали на весняному Future Games Show?

Автор: Гладкий Максим

Expanse Telltale Future Games Show

RE-КВІЗ: Наскільки добре ви пам’ятаєте Resident Evil?

Автор: Андрій Нагорний

Наскільки добре ви пам'ятаєте Resident Evil? (Тест)

ГІ*НО: перші враження від Diablo IV

Автор: PlayUA

Diablo IV Beta

Вижити будь-якою ціною. Враження від першого тому манґи «Левіафан»

Автор: Лук'янчук Орест

Манґа Левіафан

Українські самураї локалізують Total War: Shogun 2 і шукають однодумців

Автор: Єрмаков Кірілл

Total War Shogun 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: