Valve розробляє щонайменше 3 нових гри. Анонсувати їх можуть до кінця року

Минулого березня Ґейб Ньюелл гайнув на десять днів до Нової Зеландії відпочити з друзями, але пандемія затримала його там майже на цілий рік. Втім, голова Valve був аж ніяк не проти. Ньюеллу настільки сподобалося в цій країні, що подав заяву на отримання громадянства і всерйоз має намір залишитися тут надовше.

У бесіді з репортерами новозеландського каналу 1News Ньюелл зауважив, що хоча він сам не планував перевозити компанію в іншу країну, працівники Valve самі виявляють неабияке бажання перебратися в Нову Зеландію вслід за своїм босом. Та сам Ґейб не квапиться з рішеннями, бо на його думку, це імпульсивне рішення — мовляв, понад 9 місяців усі його підлеглі виходили з дому хіба що за продуктами, а він то на перегонах був, то у парк розваг ходив, то спілкувався з лікарями, які досліджували ураження зору після COVID-19. От вони з нудьги і собі хочуть до нього. Хоча і Ґейб каже про чудові умови в країні та величезну кількість фахівців, жодних інших коментарів стосовно можливого переїзду Valve він так і не дав.

А от турніри з Dota 2 і CS:GO він залюбки би тут провів. І казав, що довше тримається пандемія, то більшими стають нашси на проведення The International  у Новій Зеландії.

Також Ньюелл розповів і нові ігри. Хоча він і досі всіляко уникає відповідей на запитання стосовно майбутнього серій Half-Life і Portal, Ґейб зауважив, що успіх минулорічної Half-Life: Alyx неабияк надихнув компанію знову почати створювати великі однокористувацькі ігри. Нещодавно у файлах Dota 2 було знайдено згадку про новий проект під кодовою назвою Citadel — і хоча подібні позначення ігор компанії обирають навмання і часто змінюють, Ґейб Ньюелл підтвердив, що зараз у Valve триває розробка кількох абсолютно нових ігор. Зважаючи на Artifact 2.0, компанія розробляє щонайменше три нових проекти. До того ж деякі з них можуть анонсувати порівняно скоро. Жанрова приналежність і платформи наразі теж невідомі, але не варто відкидати, що Valve спробує розвинути здобутки Half-Life: Alyx і нас чекає щонайменше одна гра для VR.

Також пан Ньюелл висловився і стосовно Cyberpunk 2077. Мовляв, CDPR — не перші і не останні, хто зіткнувся з проблемами розробки на консолях. А от на ПК у нього все було чудово. До того ж, Ньюелла здивувало рішення Sony прибрати гру з PS Store та повертати гроші незалежно від часу гри. У Steam такої можливості не розглядали взагалі.

Читайте також

Ukrainian Indie Games Bundle на Steam: ще більше знижок і бандлів

У PlayStation Store теж розпочався літній цінопад

PlayStation

Розпочався літній розпродаж у Steam від пройдисвіта з майбутнього

steam summer sale 2022 when will the next steam sale

Valve запатентувала новий шолом віртуальної реальності

Valve Index

Кросплей між EGS та Steam тепер можливий!

Epic Games Store

Шанувальники Team Fortress 2 власноруч зробили в грі подію на підтримку України

Team Fortress 2

Розпочався фестиваль новинок у Steam

Steam Next Fest

Ремейк The Last of Us вийде у вересні на PS5, а в 2023 — на ПК

tlou part1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: