Valve розробляє щонайменше 3 нових гри. Анонсувати їх можуть до кінця року

Минулого березня Ґейб Ньюелл гайнув на десять днів до Нової Зеландії відпочити з друзями, але пандемія затримала його там майже на цілий рік. Втім, голова Valve був аж ніяк не проти. Ньюеллу настільки сподобалося в цій країні, що подав заяву на отримання громадянства і всерйоз має намір залишитися тут надовше.

У бесіді з репортерами новозеландського каналу 1News Ньюелл зауважив, що хоча він сам не планував перевозити компанію в іншу країну, працівники Valve самі виявляють неабияке бажання перебратися в Нову Зеландію вслід за своїм босом. Та сам Ґейб не квапиться з рішеннями, бо на його думку, це імпульсивне рішення — мовляв, понад 9 місяців усі його підлеглі виходили з дому хіба що за продуктами, а він то на перегонах був, то у парк розваг ходив, то спілкувався з лікарями, які досліджували ураження зору після COVID-19. От вони з нудьги і собі хочуть до нього. Хоча і Ґейб каже про чудові умови в країні та величезну кількість фахівців, жодних інших коментарів стосовно можливого переїзду Valve він так і не дав.

А от турніри з Dota 2 і CS:GO він залюбки би тут провів. І казав, що довше тримається пандемія, то більшими стають нашси на проведення The International  у Новій Зеландії.

Також Ньюелл розповів і нові ігри. Хоча він і досі всіляко уникає відповідей на запитання стосовно майбутнього серій Half-Life і Portal, Ґейб зауважив, що успіх минулорічної Half-Life: Alyx неабияк надихнув компанію знову почати створювати великі однокористувацькі ігри. Нещодавно у файлах Dota 2 було знайдено згадку про новий проект під кодовою назвою Citadel — і хоча подібні позначення ігор компанії обирають навмання і часто змінюють, Ґейб Ньюелл підтвердив, що зараз у Valve триває розробка кількох абсолютно нових ігор. Зважаючи на Artifact 2.0, компанія розробляє щонайменше три нових проекти. До того ж деякі з них можуть анонсувати порівняно скоро. Жанрова приналежність і платформи наразі теж невідомі, але не варто відкидати, що Valve спробує розвинути здобутки Half-Life: Alyx і нас чекає щонайменше одна гра для VR.

Також пан Ньюелл висловився і стосовно Cyberpunk 2077. Мовляв, CDPR — не перші і не останні, хто зіткнувся з проблемами розробки на консолях. А от на ПК у нього все було чудово. До того ж, Ньюелла здивувало рішення Sony прибрати гру з PS Store та повертати гроші незалежно від часу гри. У Steam такої можливості не розглядали взагалі.

Читайте також

7 українців, 37 росіян: Valve оголосили перелік талантів The International 2022

ti dota 2022

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Російські розробники присвоїли собі легендарний український шутер

chasm

Готичний слешер Moonscars від українських розробників нарешті доступний у Steam

Moonscars

Орвел пишався б ними. Тоталітаризм та антиутопії в іграх (Артем Лис)

Тоталітаризм thumbnail 2 1

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Не купуйте There Is No Light — це русня!

there is no light 10 scaled

Розробники Farthest Frontier не додали церкви, щоб уникнути “релігійних скандалів”

farthest frontier

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: