Valve заробила майже 1 мільярд доларів за 2023 рік на кейсах у Counter-Strike

Суспільні дискусії, критика, спроби заборони і прирівняння лутбоксів до азартних ігор не завадили Valve заробити 980 мільйонів доларів за 2023 рік на цих кейсах у Counter-Strike. А якщо врахувати не включену в цю суму комісію за кожну транзакцію а ринку Steam, то ця цифра може й перевищити 1 мільярд доларів. Усього гравці придбали 359,6 мільйонів ключів і відкрили понад 400 мільйонів скринь.

За інформацією з порталу зі збору інформації про лутбокси CS2 Case Tracker, найпопулярнішим кейсом став Dreams & Nightmares, який додали до гри 20 січня 2022 року. Його відкрили більше ніж 50 мільйонів разів, витративши на придбання ключів 126,3 млн доларів.

Рекорд за кількістю відкриттів кейсів, що сягає вражаючих 6,6 млн, стався 25 квітня 2023 року. Такий неймовірний стрибок у статистиці свідбувся після випуску колекційного набору з нагоди виходу мапи Anubis, для розпакування якого ключ не потрібний.

Також на частоту відкриття лутбоксів мав вплив анонс і подальший реліз Counter-Strike 2 (наші враження від бета-тестування гри), що значно покращив продажі ключів і розпаковку лутбоксів.

Нагадуємо, що нещодавно австрійський суд прирівняв «випаково згенерований вміст ящиків» до азартних ігор і зобов’язав Valve повернути гравцеві 14 096 євро, які він витратив на придбання лутбоксів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Понад 500 ігор Steam заробили більше 3 млн дол. у 2023 році

p.ua.ai steam

У Dying Light 2 нарешті з’явиться вогнепальна зброя

Dying Light 2

S1mple: «Я би ніколи не перейшов у Cloud9, коли там є 4 російські гравці»

s1mple wins best csgo player of the decade award

Зробив ідеальний Steam Deck з двох? Steam Deck LCD Vs Steam Deck OLED Vs ROG Ally (Rendaros UA)

deck2

Call of Duty незабаром отримає кросовер з The Walking Dead

Call of Duty x The Walking Dead

Як повернути гравців у Counter-Strike 2?

p.ua.cs2 inferno

Valve дозволить у Steam ігри, створені з допомогою ШІ, але просить гравців самим ловити порушників

p.ua.ai steam

Модер перетворив Baldur’s Gate 3 у справжній бойовик з вогнепальною зброєю і брутальним головним героєм

Baldur's Gate 3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: