«ВандаВіжн»: що показали в третьому епізоді

Автор: PlayUA @playua

Це матеріал від дописувача. Авторську орфографію та пунктуацію збережено.

Я гадав, що третя серія прояснить хоча б якісь сюжетні моменти серіалу та визначить напрямок розвитку подій. Але Marvel Studios не йдуть легкою дорогою, тому заплутали все ще сильніше. Розбираю найцікавіші та важливі деталі третьої серії для вас. Пишіть у коментарі, якщо я про щось забув. Я же не Альтрон все-ж таки, щоб все знати або запам’ятовувати.

Поїхали розбиратися ;)

В кінці другого епізоду Ванда завагітніла. Третій повністю присвячений вже дівчині з животиком та побутовим клопотам. Сказати чесно, ця серія більше походила на абсурд, його тут ніби возвели в абсолют. Можливо серіали 70-х років були такими, я не знаю, бо народився набагато пізніше. Але першу частину серії мене не покидало враження, що тут ще більше дурнуватих (не дурних) моментів, аніж в минулих епізодах.

Парочка готується до народження діточок, а живіт Ванди росте прямо-таки на наших очах. В одній зі сцен дівчина каже, що сусіди незабаром можуть розгадати їхній секрет та здогадаються, що все відбувається через неї. Можна відчути, що Ванда щаслива та не хоче втратити цей світ, тому і переймається викриттям. Ці слова наштовхують Віжна на деякі підозри з приводу їх фантасмагоричного життя. Після цього дівчина ніби зрозуміла, що дарма завела про це розмову та знову повернула час назад. Проте це вже не було схоже на перемотку часу, як у другому епізоді, а більше на вирізаний кадр.

Ближче до кінця серії події набирають обертів. Ванда народила близнят, а допомагала їй у цьому Джеральдін. Ще до прем’єри серіалу ми знали, що її справжнє ім’я Моніка Рамбо і вона є агентом М.Е.Ч. Про це розповіли ще на Комік-Коні в Сан-Дієго. Ім’я Джеральдін, скоріше за все є прикриттям.

Після пологів та народження не одного, а одразу двох хлопчиків, Ванда розповіла Джеральдін, що сама є близнюком та мала брата на ім’я П’єтро. Після вона починає співати малюкам колискову незвичною мовою. Скоріше за все це соковійська (адже Ванда та П’єтро у Кіновсесвіті Марвел родом із Соковії), а пісеньку близнюкам Максимовим, в свою чергу, співали їх батьки. Елізабет Олсен прекрасно відіграє драматичну лінію своєї героїні.

Раптово Джеральдін згадала про події фільму «Месники: Ера Альтрона» та смерть П’єтро. Цим вона себе спалила перед Вандою: жителі містечка не знають нічого про події в Кіновсесвіті Марвел, а отже Джеральдін точно не звідси і не проста жителька міста.

Ще більше дівчина рознервувала, коли побачила кулон із мечем на шиї агента. Здається, ніби вона вже знайома із організацією, бо реакція на цю прикрасу була напрочуд гострою. Церемонитися Ванда не стала та просто викинула незнайомку за межі міста. В кінці епізоду ми побачили, як до Джеральдін/Моніки (вже назву її справжнім ім’ям) з’їжджаються агенти М.Е.Ч.

Для тих, хто не знає – Моніка Рамбо була першою Капітаном Марвел у коміксах, задовго до появи Керол Денверс. Сили у них приблизно схожі. Також у різні проміжки часу вона носила псевдоніми Фотон, Пульсар та Спектр. До речі, іграшки-брелоки засвітили Моніку у чорно-білому костюмі, який страшенно нагадує її одяг в коміксах. Є теорія, що вона отримає сили саме у цьому серіалі (переліт через загадковий бар’єр і має стати причиною змін).

Після того, як Ванда народила, Віжн пішов проводити лікаря, який консультував подружжя з приводу вагітності. Від чоловіка ми почули дивну фразу, що «з маленьких міст не так легко втекти», після чого той пішов. Черговий доказ в скарбничку того, що це місто захоплене або Вандою, або кимось ще.

На цьому дивності не закінчилися. Попрощавшись з лікарем, Віжн побачив, як Агнес перешіптується з сусідом Гербом. Ставши мимовільним учасником бесіди він дізнався, що Агнес із самого початку підозрювала Джеральдін. І в неї є на це аргументи: ніхто не бачив родину Джеральдін, її близьких та навіть будинок, де вона має жити. У цій сцені ми зрозуміли, що Герб також знає якусь інформацію, проте не встиг її вибовкати – його зупинила Агнес.

Яка мотивація у Агнес? Чи є вона головним антагоністом або просто прислужує комусь? Чорт їх знає. Єдине, що мені стало зрозуміло – Віжн не має дізнатися, що саме відбувається. І Агнес не має цього допустити. Може комусь вигідно, аби Ванда остаточно втратила глузд?

Відійдемо від основного сюжету. Мене досі не покидають думки з приводу таємного злодія, який маніпулює Вандою. Сцени із лелекою здаються мені дивними. Якщо птах є породженням сил Ванди, то чому вона не змогла його контролювати? Можливо це через комедійний елемент, проте природа цієї сцени може бути більш заплутаною. Те саме з метеликами, які оживають на очах Ванди і Віжна: дівчина каже, що не здатна на таке. А може це в мене СПГС розігрався, хто його знає.

Тепер поговоримо про чергову рекламу. Третій ролик пов’язаний з Гідрою – нацистською організацією, якій протистояв Капітан Америка у 40-х роках та сьогоденні. У рекламі нам пропонують взяти перерву та втекти від проблем навіть якщо немає можливості кудись поїхати. Спочатку це здалося дивним, але потім до мене доперло (не без чужої допомоги), що ролик ніби рекомендує залишити реальне життя та кайфувати від того, що є зараз, тобто від ілюзії. Навіть слоган («Знайди богиню в собі») є жирнючим натяком, що Ванда змінила все у містечку на свою користь.

Ось таким вийшов третій епізод. Мені він сподобався більше попередніх через цікаві та інтригуючі моменти. З нетерпінням чекаю на четвертий. Побачимося через тиждень!

Автор: Микита Гапонов

Якщо ви маєте бажання опублікувати в нас свою статтю, надсилайте її на [email protected].

 

Цікаво також:

  • «ВандаВіжн»: головні фанатські теорії

  • ВандаВіжн / WandaVision

    Що показали в перших двох епізодах «ВандаВіжн»

  • ВандаВіжн / WandaVision

    Нові злодії, герої та відьми: три теорії про серіал «ВандаВіжн»

Останні статті

Активно. Продуктивно. Стиль життя з платформою Intel Evo

Автор: PlayUA

Так низько не падала навіть ЕА: історія конфлікту Frogwares та Nacon

Автор: Олег Куліков

The Sinking City

Tales from the Loop: Світ Сімона Столенхага. Огляд артбука

Автор: PlayUA

Tales from the Loop

[РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ] Середньостатистичний український гравець (за версією PlayUA)

Автор: PlayUA

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?

Навіщо відкопувати мамонта? — Ретроспектива серії Syberia

Автор: Сергій Мельник

syberia

Ніщо не істинне, все дозволене: огляд артбука Assassin`s Creed

Автор: PlayUA

Стала відома дата релізу, ціна та варіанти видань Ratchet & Clank: Rift Apart

Автор: Віталій Тарнавський

Xbox Game Pass: 5 ігор, які я відкрив для себе за допомогою підписки Microsoft

Автор: Володимир Вітовський

Xbox Game Pass

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: