Веном повертається — відкрито передзамовлення на продовження історії від Донні Кейтса українською

Видавництво Mimir Media (раніше Northern Lights) анонсувало й відкрило передзамовлення на другий том мальопису про Венома за авторством культового сценариста Донні Кейтса (Cosmic Ghost Rider, Doctor Strange, Babyteeth).

Оригінальна серія стартувала в 2018 році, а вже в 2021 році перший том, що містив перші 15 випусків серії, було видано українською. Основа сюжету знайома всім, хто більш-менш орієнтується у світі Marvel: Едді Брок, звичайний собі хлопака, стикається з іншопланетним симбіотом, який захоплює його тіло. І двом цим “друзякам” доводиться якось уживатись разом, періодично втрапляючі в хороші q погані пригоди. Але саме історія Кейтса дала читачам більш детальний погляд на самого симбіота, зокрема ми більше дізнаємось про історію істоти та те, що вона набагато древніша, ніж можна було уявити.

Другий том охоплює випуски з 16 по 25 та продовжує історію складних стосунків Едді з Веномом, які на певний час відокремлюються одне від одного, але потім змушені знову об’єднати свої зусилля у боротьбі зі спільним ворогом. За останнього цього разу виступає один з постійних, найстрашніших і найлихіших суперників Венома — Карнаж.

Комікс вийде друком вже влітку цього року українською. Формат такий же, як і у попереднього видання — тверда обкладинка і 182x176. Передзамовлення зі знижкою вже доступне на сайті видавництва за посиланням. Також, якщо ви не знайомі з цією серією, то ще є можливість також замовити і перший том історії від Донні Кейтса. Варто зауважити, що оригінальна серія складається з 35 випусків, тож варто очікувати в майбутньому і третій том, але про нього поки ніякої інформації немає.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ґрант Моррісон і Доктор Хто (Ми застрягли у ТАРДІС)

Ґрант Моррісон

Труднощі адаптації: Deadpool і його кпини (Третя Паралель)

thumb

Німона атакує традиційні цінності (Фентезя UA)

НІМОНА

Видавництво “РМ” представило план випуску коміксів DC на 2023 рік

РМ план

Труднощі Адаптацій: Blade (Третя Паралель)

blade thumb

ГОБІТ І КОРОЛІВСТВО КРИВИХ ШРИФТІВ (Третя Паралель)

ГМ 03Гобіт

Комікс vs манґа. Велика двійка Marvel, DC – ідіоти. Інтерв’ю з Микитою Янюком (MariAm)

Микита інтерв'ю

Повернення чернігівського Дракули – відкрито передзамовлення на мальопис «Яритник»

яритник банер

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: