Веном повертається — відкрито передзамовлення на продовження історії від Донні Кейтса українською

Видавництво Mimir Media (раніше Northern Lights) анонсувало й відкрило передзамовлення на другий том мальопису про Венома за авторством культового сценариста Донні Кейтса (Cosmic Ghost Rider, Doctor Strange, Babyteeth).

Оригінальна серія стартувала в 2018 році, а вже в 2021 році перший том, що містив перші 15 випусків серії, було видано українською. Основа сюжету знайома всім, хто більш-менш орієнтується у світі Marvel: Едді Брок, звичайний собі хлопака, стикається з іншопланетним симбіотом, який захоплює його тіло. І двом цим “друзякам” доводиться якось уживатись разом, періодично втрапляючі в хороші q погані пригоди. Але саме історія Кейтса дала читачам більш детальний погляд на самого симбіота, зокрема ми більше дізнаємось про історію істоти та те, що вона набагато древніша, ніж можна було уявити.

Другий том охоплює випуски з 16 по 25 та продовжує історію складних стосунків Едді з Веномом, які на певний час відокремлюються одне від одного, але потім змушені знову об’єднати свої зусилля у боротьбі зі спільним ворогом. За останнього цього разу виступає один з постійних, найстрашніших і найлихіших суперників Венома — Карнаж.

Комікс вийде друком вже влітку цього року українською. Формат такий же, як і у попереднього видання — тверда обкладинка і 182x176. Передзамовлення зі знижкою вже доступне на сайті видавництва за посиланням. Також, якщо ви не знайомі з цією серією, то ще є можливість також замовити і перший том історії від Донні Кейтса. Варто зауважити, що оригінальна серія складається з 35 випусків, тож варто очікувати в майбутньому і третій том, але про нього поки ніякої інформації немає.

Читайте також

Світ завойовує манґа. Велика двійка DC, Marvel пасуть задніх (MariAm)

фон манґоапокаліпсис

Незабаром усе буде. Видавництво Vovkulaka оновило статуси «відьмацьких» мальописів

The Witcher: Ronin

Видавництво Fireclaw Ukraine дарує знижки у 20% на свій День Народження!

Fireclaw

Книжки та ігри | Що почитати, якщо так сподобалась гра. Рекомендації від Nikattica

62e5d9dd 9396 4169 b18d cbc618d757bd

Купуй мальописи й донать на ЗСУ: Molfar Comics збирають кошти на прилади нічного бачення

Демократична сокира

Що прочитати про вампірів: добірка класичних та новітніх творів

Книгарня Є

Варті уваги “дорослі” (14+) комікси (MariAm)

12

DC представили нового супергероя — українця, який пережив Чорнобиль

elpesohero

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: