Від трейлера до повного метру: українську супергероїку Apple-Man успішно профінансовано на Kickstarter

Ми вже розказували вам про нову українську супергероїку від Василя Москаленко — професійного українського режисера та актора. Раніше він працював на телебаченні та мріяв про те, що зможе зняти проект, який не буде обмежений правилами та цензурою, що диктує телеформат (це сам Василь так говорить в одному зі своїх промо).

І ось, під час першого локдауну, Василь зняв в своїй квартирі перший трейлер свого фільму про дивних, але цікавих супергероїв, серед яких Доктор Бургермен, Капітан Капуста та Людина-Яблуко. Водночас він запустив компанію на Kickstarter для збору грошей на повний метр. За пів року роботи масштаб фільму виріс, з’явились нові локації, злодії та, звісно, супергероїв теж стало більше. Команда, що працює над фільмом теж виросла. Почали з’являтись нові трейлери, що розкривали нам все більше й більше подробиць лору фільму. Нище ви можете побачити невеличке відео-промо оріджину Дівчинки-Винешькі.

Наприкінці листопада компанія по збору грошей підійшла до свого логічного завершення. Режисер зміг зібрати потрібні йому для зйомок $100 000 та ще трішечки зверху. Про це автори фільму повідомили окремим відео на своєму каналі.

Також зовсім нещодавно з нами поділились бекстейджем зі зйомок деяких сцен трейлерів, в яких було задіяно VR-студію, камеру-маніпулятор Bolt, автотехніку тощо.

Читайте також

Українська супергероїка з присмаком яблук: новий трейлер Apple-Man

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Настільна гра по Resident Evil 3 зібрала майже 1 мільйон доларів на Kickstarter

Terrordrome: Reign of the Legends тестують у Steam одночасно з розробкою

Блажкович на вашому столі — Настільну гру по Wolfenstein взяли в розробку

Wolfenstein

2019 рік був найуспішнішим для авторів ігор на Kickstarter

Subverse

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite

Український рюкзак Pix зібрав $150 000 на Kickstarter

PIX

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: