Від трейлера до повного метру: українську супергероїку Apple-Man успішно профінансовано на Kickstarter

Ми вже розказували вам про нову українську супергероїку від Василя Москаленко — професійного українського режисера та актора. Раніше він працював на телебаченні та мріяв про те, що зможе зняти проект, який не буде обмежений правилами та цензурою, що диктує телеформат (це сам Василь так говорить в одному зі своїх промо).

І ось, під час першого локдауну, Василь зняв в своїй квартирі перший трейлер свого фільму про дивних, але цікавих супергероїв, серед яких Доктор Бургермен, Капітан Капуста та Людина-Яблуко. Водночас він запустив компанію на Kickstarter для збору грошей на повний метр. За пів року роботи масштаб фільму виріс, з’явились нові локації, злодії та, звісно, супергероїв теж стало більше. Команда, що працює над фільмом теж виросла. Почали з’являтись нові трейлери, що розкривали нам все більше й більше подробиць лору фільму. Нище ви можете побачити невеличке відео-промо оріджину Дівчинки-Винешькі.

Наприкінці листопада компанія по збору грошей підійшла до свого логічного завершення. Режисер зміг зібрати потрібні йому для зйомок $100 000 та ще трішечки зверху. Про це автори фільму повідомили окремим відео на своєму каналі.

Також зовсім нещодавно з нами поділились бекстейджем зі зйомок деяких сцен трейлерів, в яких було задіяно VR-студію, камеру-маніпулятор Bolt, автотехніку тощо.

Читайте також

Тактичний шутер про російсько-українську війну шукає підтримки на Kickstarter

Glory to Heroes

Sherlock Holmes: The Awakened зібрала на Kickstarter понад 250 000$

sherlock awakened

Kickstarter-кампанія Sherlock Holmes: The Awakened досягла успіху за 5 годин! [+трейлер]

sherlock team update video

Apple подали в суд на творця української супергероїки Apple-Man

Apple

Коли (і нащо) чекати сіквели: Гелловін убиває, Веном, Нестримні, Турбо Кід, Аудитор

За мотивами шоу “Руйнівники міфів” створять однойменну гру

MythBusters

Українська супергероїка з присмаком яблук: новий трейлер Apple-Man

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: