Відбувся остаточний запуск нестримної Toxikk

Після маринування в програмі передчасного доступу Steam, що тривало понад 20 місяців, Toxikk таки дочекалася повноцінного запуску. Ця UT-подібна стрілянка відчула на собі неабиякий вплив класичних шутерів 90-х років минулого століття, тож готуйтеся до гір трупів і бездонних магазинів. Ще однією вісточкою з олдскульного минулого стала наявність адекватної демонстраційної версії.

Забавка відразу кидає у ґеймера ворох куль і змушує його якомога більше бігати, стрибати й стріляти доти, доки ваші вороги не перетворяться на жалюгідне ганчір’я. Родзинкою бойового процесу стане транспорт на великих мапах. На цю мить гра має одинадцять мап, що представляють Болівію, Канаду, США, Італію, Китай, Росію тощо, та розробники обіцяють ще більше мап невзабарі.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/EhrgXk6RQDY” autoplay=”no”]

Завантажити безкоштовну версію Toxikk ви можете у Steam. Вона містить повний комплект зброї та непоганий набір мап. Дочекавшись, коли інсталювання добіжить кінця, ви зможете грати з ґеймерами, що придбали гру за гроші, на одному сервері. А за наявності достатньої спритності — грати вже їх. Але демо має певні обмеження: на вас чекають неможливість кастомізації персонажа, заборона на створення власних серверів, відсутність доступу до чужих користувацьких серверів, редактора мап, предметів зі Steam Workshop.

Toxikk — це спроба студії Reakktor відтворити старі стрілянки від першої особи. На цю мить гра має 49,23% позитивних відгуків у Steam.

Читайте також

Обираємо шутер року | PUGA 2016

Порадник ґеймера: Вересень 2016

Cтрім Battlefield 1 Beta | ЗАПИС

Battlefield 5 перенесе нас у Першу cвітову?

id Software оцінює тривалість DOOM в 13+ годин

Українська Death Penalty з’явилася у Steam Greenlight

Бета Overwatch повертається

Вийшли перші прев’ю Homefront: The Revolution

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: