Відбувся реліз World of Tanks у Steam

World of Tanks вийшла ще у далекому 2010 році. З тих пір у грі змінилося чимало речей. Але незмінним залишалося одне — спосіб завантаження. Творіння компанії Wargaming розповсюджувалося винятково через їхній сервіс, і не було доступно у інших крамницях. Донедавна.

Відтепер проект доступний у Steam. Там представлена абсолютно та сама версія, що і на його сайті, але залогінитися у раніше створений профіль не вийде. У World of Tanks недоступна система подвійної авторизації, тож завантаживши її у крамниці Valve, буде автоматично створено новий профіль, прив’язаний до вашого Steam-акаунту.

Це дуже не сподобалося фанатам танкових баталій, виразили вони це негативними відгуками на сторінці проекту. Зараз статус усіх рецензій “переважно негативні”. Ігротворці пояснюють цю ситуацію тим, що з самого початку не планували розповсюджувати гру через декілька сервісів одночасно.

Нагадуємо, що нещодавно у грі влаштували довгоочікуваний фанатами кросовер з аніме Girls und Panzer, за сюжетом якого дівчата вчаться нелегкому мистецтву танкових боїв.

Читайте також

У Steam можна безкоштовно та назавжди отримати The Dream Machine

SEGA анонсувала продовження “cудового бойовика” Judgement

День Зоряних Війн 2021: Знижки на всіх основних платформах

У Steam триває розпродаж японських ігор

Devil May Cry 5

Що, танкісти, аніме? — Героїні Girls und Panzer з’являться у World of Tanks

Пошук ігор у Steam став ще простішим

У Steam можна безкоштовно отримати Quiplash

Наскільки популярним є кіберспорт в Україні?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: