Створіть свій неповторний шедевр. Відкрито передзамовлення доповнення «Живопис: Відображення» від Ігромаг

У багатьох всередині живе маленький художник, який прагне творити прекрасні речі і навіть чітко бачить у своїй уяві ескізи своїх майбутніх полотен. Проте, мрії нерідко розлітаються на друзки від реальної необхідності довготривалої практики для реалізації власних задумів.

Та є вихід з цієї ситуації, адже на допомогу приходить мальовнича і візуально чарівна настілка «Живопис», що разом із доповненням «Відображення», на яке тільки-но відкрилося попереднє замовлення. Комбінація цих милих коробочок не тільки надає гравцеві можливість створити свою неповторну картинну галерею, а і позмагатися з друзями за право називати своє творіння справжнім «Шедевром». Щоб створити вишукане полотно, яке буде не соромно продемонструвати колегії суддів, гравці користуватимуться не звичними для цієї справи фарбами і пензликами, а прозорими картками, що містять різноманітні символи. Гравцеві належить лише розмістити їх один поверх іншого, щоб у результаті вони склалися у єдиний витвір мистецтва.

Тип: драфт карт, збір сетів
Видавництво: Ігромаг (Україна), Road To Infamy Games (R2i Games) (США)
Кількість гравцiв: від 1 до 5
Час гри: 30 хвилин
Вiк: від 10 років
Мова: українська

Доповнення «Живопис: Відображення» це фактично велике розширення доступних до використання у основній грі елементів прекрасного. У ньому ви знайдете низку нових двосторонніх дзеркальних карток (позначені маленьким символом «В») та поле, що суттєво урізноманітнять ігровий процес, надавши додаткові інструменти для створення унікальних картин і втілення вашої неосяжної фантазії. Також, доповнення має золоті бонусні іконки, які дають змогу здобути золоту стрічку, яка принесе 3 додаткові бали.

На час передзамовлення на доповненням «Живопис: Відображення» діятиме знижка 20%, воно коштуватиме 1024 грн. Якщо ж базова гра «Живопис» ще не присутня у вашій колекції, то придбати її у комплекті з доповненням також буде можливим з 20% знижкою, за вартістю 2059 грн.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сюжетне доповнення Elden Ring: Shadow of the Erdtree вийде наприкінці червня

elden ring dlc

Автори Disco Elysium скасовують доповнення X7 та скорочують 25% працівників

Disco Elysium

Українську гру Hollow Home номінували на Studio Award у рамках GDWC

hollow home

Стартувало попереднє замовлення настільної гри «Салем 1692» від «Ігромаг»

p.ua.Салем 1692

Зразковий патіґейм — Огляд настілки «Топ 10»

Топ 10

Демоверсії з Фестивалю новинок у Steam, варті вашої уваги

p.ua.ai steam

Тактика Moonbreaker від творців Subnautica та Брендона Сандерсона вийшла з дочасного доступу

moonbreaker

Стартувало попереднє замовлення настільної гри «Евердел» та доповнення «Дзвінограй» від Ігромаг

p.ua.Евердел

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: