Відкрито передзамовлення на настілку «Володар Перснів. Пригоди в Середзем’ї»

Чи є тут прихильники Дж. Р. Толкіна та його фентезійного світу «Володар Перснів»?! Припускаємо, що таких серед вас чимало. А от у чому ми стовідсотково впевнені, так це у вашій любові до настільних ігор. Тому залюбки повідомляємо, що зараз у магазині Geekach триває передзамовлення на українське видання однієї з найкращих кооперативних настілок «Володар Перснів. Пригоди в Середзем’ї» (The Lord of the Rings: Journeys in Middle-Earth), а головне за зниженою ціною.

Події гри розгортаються в часи Третьої епохи Середзем’я, коли було втрачено Єдиний Перстень, а потім було знайдено Більбо Беггінсом. На першому етапі гравці обирають для себе персонажа і разом вирушають у подорож. Кожна партія – це окрема пригода, упродовж якої учасники змагатимуться з ворогами, досліджуватимуть нові землі, шукатимуть скарби та опановуватимуть нові навички відповідно до ролі.

Одна з особливостей настілки полягає в тому, що сюжет кампанії, як і самі герої продовжують розвиватися, незалежно від результату попередньої партії. Лише завершивши всі подорожі, гравці дійдуть до розв’язки кампанії: вони всі або здобудуть перемогу, або разом зазнають поразки.

Гра ведеться на модульній дошці, проте, в якості своєрідного модератора  виступає цифровий застосунок, який також буде локалізовано українською мовою. Він відповідає за сюжетне наповнення гри, щоразу вибудовуючи для гравців нову історію пригоди.

Гравців: 1-5

Тривалість партії: 60-120 хв

Вік: 14+

Ціна передзамовлення: 3400 грн, повна 4250 грн

Дізнатися більше про правила гри та оформити попереднє замовлення можна за цим посиланням. Максимальна знижка на замовлення триматиметься до 12 червня, тоді як сама настільна гра з’явиться у продажі орієнтовно на початку липня 2023 року, тоді ж замовлені копії і будуть розіслані замовникам.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Final Fantasy XIV підкорюватиме серця фанатів настільних ігор

final fantasy 14 ttrpg

Спробуй сховатися від ксеноморфа. «Немезида» доступна до попереднього замовлення!

Немезида

Встигніть передзамовити «Маленьке містечко» та «Маленьку факторію». Відкриття нових жанрів для юних прихильників настілок

iello

«Виноробство» незабаром повернеться. А разом з ним вийде ще й доповнення «Тоскана»!

Виноробство

Піксельне дійство. Огляд настілки «Аркадний Автомат»

Аркадний Автомат

Комікс «Ласун. Книга1» нарешті вийде українською!

Ласун

Return to Dark Tower отримає українську локалізацію!

return to dark tower

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: