Відьмак — фан-фільм — звіт №4

Сьогодні скінчилася наша місячна кампанія збору коштів на наш фан-фільм “Відьмак” на спільнокоштовій платформі Indiegogo. Кампанія відбулася не дуже гучно і ми зібрали лише $528 із необхідних $2000. Але хоч сума і недостатня, ми зробимо усе, аби наші англомовні доброчинці отримали високоякісний англійський дубляж української короткометрівки про Ґеральта з Рівії.

В Україні збір коштів ми вирішили не припиняти і збирати далі, доки триває робота над фільмом, тому якщо ви ще не підтримали перший український фільм про Відьмака, то зараз саме час. Нагадую, що кошти нам потрібні на оплату спецефектів і високоякісного звуку, а також на повернення витрат за період зйомок.

На цю мить зібрано ₴10 391, $528, 698 WMU і 166 WMZ. Особливо відзначилися такі вкладники: Рязанов Сергій, Бісик Юрій, Олександр Струков, Хом’як Дмитро, Аліна Нікуліна, Valik Gromov, Максим Підболячний, Grakino, Сергій Гендис, Андрій Куцієнко, Yuriy Bregman, Andrii Hurskyi, Mykhailo Kyrpach, nicholas.oros, Yuriy Burda, jascarl, shamrocker77, Andreas F., Anonymous, defacer, Oleh Baydalka, Koken Zigazaur, artrol, djoisti, Alex Soloviev, Олександр Васильєв, Федір, v1lat, Oleg Andreytsiv, Дмитро Міхайлов, Сергій П`явка, Павел Кудрявцев, Alexandr Paschuk, Dmytro Orel, Олексій Козак і Каріна Самойленко, Sören Hoffmann.

Дякуємо вам!

 

Читайте також

Відкрито передзамовлення коміксу “Відьмак. Плоть і Пломінь”

Вихідці з CDPR роблять гру за мотивами роману Станіслава Лема

“Відьмака” схрестили з Pokemon Go

“Відьмак” від Netflix отримає серіал-приквел

Зйомки другого сезону “Відьмака” від Netflix поновлять у серпні

Зйомки другого сезону “Відьмака” від Netflix відновлять зовсім скоро

CD Projekt RED стала “найдорожчою” студією Європи

CD Projekt RED

Картковий Відьмак з’явився у Steam

Gwent: The Witcher Card Game

Популярне