Відьмак — фан-фільм — звіт по зборах

Цього літа ми (PlayUA) відзняли матеріал для нашого короткометражного фільму “Відьмак” і зараз збираємо кошти на фінансування постобробки відзнятого. За тиждень, що минув з початку збору коштів, українська ігрова спільнота показала себе зацікавленою у проекті. Також немале зацікавлення виявили представники західної спільноти через нашу сторінку на Indiegogo. Російська громада фанатів Відьмака поки що повністю байдужа до проекту.

Загалом ми зібрали: ₴5350, $355, 48 WMU і 12 WMZ. Особливо відзначилися такі вкладники: Рязанов Сергій, Бісик Юрій, Олександр Струков, Хом’як Дмитро, Аліна Нікуліна, Valik Gromov, Максим Підболячний, Grakino, Сергій Гендис, Андрій Куцієнко. Дякуємо вам!

Нагадуємо, що мінімальна необхідна сума в гривнях — 10 000, а для максимальної зручності потрібно 20 000. Фільм вийде наприкінці літа. Подиробиці за посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Отримайте комікси всесвіту Witcher та Cyberpunk 2077 в новому наборі Humble Bundle

p.ua.Відьмак + Кіберпанк набір

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

«Відьмак: Старий світ» — розпаковка нової настільної гри. Що всередині коробки, яку оцінюють майже у 1000$? (Good Game – Настільні ігри)

image 2023 11 07 19 13 41

Анджей Сапковський намагався врятувати серіал «Відьмак» від Netflix

Анджей Сапковський

«Відьмак 3» отримає офіційний редактор квестів

witcher thumbs up

The Invincible, гра за мотивами твору С. Лема, матиме українську локалізацію

invincible header