Незабаром усе буде. Видавництво Vovkulaka оновило статуси «відьмацьких» мальописів

У видавництва Vovkulaka новинки для поціновувачів всесвіту Відьмака. Команда розповіла про чинні етапи роботи над коміксам серії, манґою та енциклопедією

У новому виданні, комікси «Відьмак. Дім зі скла» та «Відьмак. Лисячі діти» матимуть тверду обкладинку та вийдуть на початку березня цього року. «Лисячі діти» (наш огляд) це розповідь про річкову мандрівку Ґеральта з неприємними наслідками, яка значною мірою списана з книжкового першоджерела. А ось історія «Дому зі скла» (наш огляд) унікальна й відбувається у лісі Каед-Ду, де Відьмак знайомиться із чоловіком, жінка якого повернулася із мертвих та живе у маєтку, відомому як Дім зі скла. У цьому місці Ґеральта чекають жахи та випробування на кожному кроці.

Крім перших двох томів серії, додруковуватимуть ще й третій та четвертий. Вихід «Прокляття Воронів» та «Плоть і Пломінь» заплановане на квітень-травень 2023. Також енциклопедія «Світ Відьмака» нині на останній стадії виробництва, її уже можна передзамовити. Книга наповнена лором цього всесвіту включно із монстрами, расами, особливостями створення Відьмаків та населення цього всесвіту.

Манґа «Відьмак. Ронін» уже перекладена і буде редагуватися, але приблизної дати виходу поки немає. Світ цієї роботи натхнений Японією періоду Едо, що неочікувано органічно вписується до світу Сапковського та розширює сприйняття вже знайомого персонажа у незвичному сетингу.

Приємно, що всесвіт Відьмака у коміксах та книгах все більше українізується та стає доступнішим нашому читачеві.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Activision відкриває нову студію у Варшаві

p.ua.activision 1

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Отримайте комікси всесвіту Witcher та Cyberpunk 2077 в новому наборі Humble Bundle

p.ua.Відьмак + Кіберпанк набір

Як почати читати мангу

manga 02

Сюжет кіноадаптації аніме «Ванпанчмен» переписує співавтор «Ріка та Морті»

Ванпанчмен One Punch Man

Стартувало передзамовлення манґи «Наша потойбічна книгарня» від Bimba

0 (5)

МОН (трохи) вицейвот! Аанг кліпни, якщо ти в заручниках! Комікс новини. Січень-лютий 2024. (MariAm Blog)

mariam thumbnail 1

Оголошено нову «Фантастичну четвірку»

p.ua.fantastic four main