Відновлюємо активність — Новини Steam-кураторів PlayUA

Брак електрохарчування помітно вплинув на нашу продуктивність. Намагаючись встигнути з роботою, хатніми справами та діяльністю порталу, нам довелося агресивно розставляти пріоритети та відкладати окремі ініціативи на потім. Так склалося з підтримкою кураторів, тож повʼязана з ними робота не проводилася у грудні-січні (та більшій частині лютого) і певне останнім моментом, коли ми мали здобутки аби ними похвалитися, був минулий звіт. Втім, останні тижні робочих годин стало більше і ми мало-помалу повертаємося до роботи.

ПРО ЯКИХ КУРАТОРІВ ЙДЕ МОВА

У порталу PlayUA є три куратори у Steam:

  • PlayUA – Український ігровий портал — наш давніший куратор, де ми позначаємо ігри, які нам здаються вартими уваги
  • Українські ігри — куратор який ми наповнюємо проєктами від українських ігротворців, не залежно від їхнього розміру, стадії розробки чи якості
  • Обережно, русняві ігри — куратор, куди ми додаємо проєкти російських розробників або видавців, щоб ви бува випадково не придбали такий, профінансувавши російську агресію. Це стосується як ігор, так і програмного забезпечення, що представлене у Steam

Ми здебільшого займаємося наповненням виключно останніх двох. Зараз, десь раз на тиждень, ми проглядаємо ті проєкти, що ви присилаєте нам у Discord чи закидуєте через Twitter, перевіряємо їх на відповідність заявленій критерії та приймаємо рішення щодо додавання чи не додавання такого до переліку. Важливо зауважити, що ми як і раніше обходимо увагою розробників, що випускають десятки й сотні копійчаних проєктів (дешевше 50 грн), бо їхнє додавання дуже довге, марудне та практично позбавлене цінності.

НАСКІЛЬКИ АКТИВНО ЙДЕ НАПОВНЕННЯ КУРАТОРІВ

З моменту відновлення активності, ми встигли переглянути й перевірити добру сотню ваших повідомлень та добряче наповнили список майбутніми учасниками переліків. Зараз їх помалу переносять власне у списки кураторів. За останній період часу ми додали 152 русняві проєкти та 2 українські (заявок щодо українських ігор поки небагато).

Найбільше часу в нас йде на перевірку. Адже ми перевіряємо розробників та видавців для кожної (не копійчаної) гри, яку ви нам надіслали. Якщо з українськими творцями усе просто, вони відкрито говорять хто вони і звідки, то з руснею складно. Тутешні ігротворці мов ті таргани порозбігалися усіма-усюдами, ховаючи свої справжні корені за підставними компаніями чи банально підтираючи геодані. Тому доводиться лазити найменш приємними закапелками інтернетів у пошуках доказів.

ЯК НАМ МОЖНА ДОПОМОГТИ

Процес механічного занесення ігор чи програм у списки кураторів порівняно швидкий. Більше часу займають пошук кандидатів та їхня перевірка.

З пошуком кандидатів ви уже допомагаєте нам. Дякуємо, так тримати! Втім, можна зробити іще один крок вперед. Надсилаючи у форму пропозиції проєкт, ви можете додати причин віднести його у ту чи іншу категорію, одразу зі скріншотами чи посиланнями. Це економитиме нам гігантську кількість часу. Ми у цьому впевнені, бо дехто з вас уже так робить і ми неймовірно вдячні цим людям❤️

НАМ ВАЖЛИВА ВАША ПІДТРИМКА

Наша діяльність можлива завдяки вашій підтримці. Саме ви, регулярно відвідуючи портал, поширюючи нашу роботу та залишаючи зворотній звʼязок, мотивуєте нас рухатися вперед та не полишати нашої праці. Окрема велика вдячність нашим спонсорам на YouTube та Buy Me a Coffee — їхній вклад дає нам змогу оплачувати технічну частину, роботу наших новинарів та монтувальників і навіть трішки вкладати в розробку мерчу (який буде геть незабаром). А крім цього, знаходити між усім іншим трохи часу на підтримку кураторів.

Дякуємо, що ви з нами!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

steamworld heist 2

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Sky: Children of the Light від розробників Journey вийшла на ПК

Sky: Children of the Light

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Noita отримала перше за три роки оновлення і одразу з горою нового контенту!

noita