Відтепер у Call of Duty: Warzone вас вбиватимуть двері

Статистична вірогідність бути вбитим дверима в реальному житті це один з тих випадків які наче і трапляються нечасто, але точно бувають. Двері-вбивці в іграх трапляються дещо частіще. Багато хто згадає, наприклад, Dragon’s Lair 1990 року для NES. Проте там такі випадки були здебільшого обдуманим знущанням з боку розробників. А от випадок, який стався після нещодавнього оновлення у Call of Duty: Warzone це скоріше за все несподіванка як для гравців, так і для розробників. В локації сольових шахт з’явилися двері які блискавично вбивають гравця. Це може бути пов’язано з червоними дверима що їх ввели розробники. Вони працюють певною мірою як телепорт, дозволяючи швидше переміститися у певні локації, але як саме це призвело до того, що одна зі звичайних дверей перетворилася на смертельну пастку наразі залишається загадкою.

Звісно ж, цей баґ вже використовується у якості фічі кмітливими на такі речі гравцями, як це до того вже ставалося в грі з вантажівками, непомірно завищений смертельний потенціал постійно використовувався для виграшу цілих матчів. Втім, як зазначають очевидці, принаймні досить важко бути вбитим ции дверима двічі. Як саме це було виявлено?.. Звісно ж, методом наукового тику. Так, деякі гравці цілеспрямовано намагаються виявити що не так з цими дверима і “вбивають” себе по кілька разів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Баґи, від яких зносить дах і зникають ноги (RDR, FIFA 16). ВиНеЗнали #03

ВиНеЗнали

Керівник Electronic Arts задоволений новою Battlefield

battlefield

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Counter-Strike 2 — найгірша гра Valve за відгуками в Steam

cs2

Пʼятничні побігеньки — Стрім Call of Duty Warzone

Warzone

Кінг-Конг та Ґодзілла атакують у Call of Duty: Warzone вже сьогодні

Warzone

Кінг-Конг та Ґодзілла можуть з’явитися у… Call of Duty: Warzone?

Warzone

Call of Duty: Warzone та Vanguard отримають кросовер з “Атакою на титанів”

Attack on Titan