Він Дізель анонсував повністю жіночий спін-офф «Форсажа»

Хоча пригоди найвідомішої кіносім’ї наближаються до кінця, серія «Форсаж» не припинить свого існування. «Гоббс та Шоу» (2019) показав, що глядачі готові йти на фільми, де хронометраж лисини Домініка Торетто зведений до мінімуму, тому згодом зайшла мова про інші можливі спін-оффи, зокрема про походеньки героїнь Шарліз Терон і Мішель Родріґес.

А днями Він Дізель, гостюючи на вечірці благодійного проєкту вже згаданої Шарліз Терон, повідомив, що це не можливий варіант розвитку серії — цей фільм уже потроху готують до зйомок.

Я почав роботу над «жіночим» спін-оффом ще в 2017 році разом з іншими відгалуженнями. Тому чим швидше вийде фінал саги, тим швидше можна буде запустити в роботу цей та інші спін-оффи.

Стосовно «інших» наразі нічого не відомо, але спільнота вже роками просила окремий фільм про Хана, який розкрив би більше подробиць про роки його відсутності. Ну а оскільки Двейн Джонсон навряд чи захоче знову співпрацювати з Віном Дізелем, то замість нього у побічних «Форсажах» гарантовано зніматиметься Джон Сіна — треба ж показати більше походеньок міжнародного злочинця-шпигуна-найманця до (чи після) того, як він став частиною Сім’ї.

Нагадуємо, «Форсаж 10» є першою половинкою Фіналу Саги, хоча Він Дізель ще вагається, чи не розбити йому кінцівку на три фільми, бо бачте, персонажів там забагато, і треба їх не по 5 секунд на екрані показати, а «влаштувати гідне й грандіозне прощання зі Сім’єю».

*зітхання*

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім на вибір: 5 відтінків лисого з “Форсажу”

wheelman vin diesel shotgun poster wallpaper

Cтрім на вибір: Wolverine, Crackdown, Transformers, Форсаж

Wolverine

Двейн Джонсон стане зіркою нового спін-оффу «Форсажу»

the rock

“Форсаж” нарешті залишать у спокої

Fast & Furious

Fast and Furious Crossroads перенесли на серпень. От і добре, бо там біда

Fast and Furious Crossroads

Огляд фільму “Форсаж 8”

Кіносерію «Форсаж» чекає завершальна трилогія

Фільми, які не можна називати

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: