Fast and Furious Crossroads перенесли на серпень. От і добре, бо там біда

На Fast and Furious Crossroads, як і напереважну більшість ігор за мотивами популярних стрічок, ніхто не покладав особливих надій. Навіть відверто застаріла графіка, яку критикували ще від самого анонсу на минулій TGA, не стала несподіванкою. Втім, від проекту за мотивами “Форсажу” всі чекали карколомного автомобільного екшену. Висока швидкість, вибухи, екстремальне кермування та кінські дози адреналіну здатні компенсувати текстури 10-річної давнини, але… Що ж, погляньте самі:

Не такого чекала спільнота від Slightly Mad Studios, авторів Projects Cars та й загалом доволі майстровитих розробників ігор із автомобілями. Навіть якщо й нам показали далеко не найвидощнійший шматок, а просто “середню температуру по лікарні”, то це напрочуд гнітюче видовище, тим паче для такої торговельної марки.

На тлі побаченого ніхто навіь і не засмутився раптовим перенесенням гри — як і “Форсаж 9”, Fast and Furious Crossroads мала вийти у травні, але тепер реліз проекту заплановано на 7 серпня 2020 року для ПК, PlayStation 4 та Xbox One. А фільм так узагалі вийде навесні 2021 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім на вибір: 5 відтінків лисого з “Форсажу”

wheelman vin diesel shotgun poster wallpaper

Cтрім на вибір: Wolverine, Crackdown, Transformers, Форсаж

Wolverine

Двейн Джонсон стане зіркою нового спін-оффу «Форсажу»

the rock

Він Дізель анонсував повністю жіночий спін-офф «Форсажа»

fast and furious female characters

Обидві Project CARS скоро зникнуть із продажу

На ігри серії Project CARS у Steam діють знижки до 85%

Project CARS 2

Project CARS 4 обіцяють зробити найреалістичнішим автосимулятором в історії

“Форсаж” нарешті залишать у спокої

Fast & Furious