Fast and Furious Crossroads перенесли на серпень. От і добре, бо там біда

На Fast and Furious Crossroads, як і напереважну більшість ігор за мотивами популярних стрічок, ніхто не покладав особливих надій. Навіть відверто застаріла графіка, яку критикували ще від самого анонсу на минулій TGA, не стала несподіванкою. Втім, від проекту за мотивами “Форсажу” всі чекали карколомного автомобільного екшену. Висока швидкість, вибухи, екстремальне кермування та кінські дози адреналіну здатні компенсувати текстури 10-річної давнини, але… Що ж, погляньте самі:

Не такого чекала спільнота від Slightly Mad Studios, авторів Projects Cars та й загалом доволі майстровитих розробників ігор із автомобілями. Навіть якщо й нам показали далеко не найвидощнійший шматок, а просто “середню температуру по лікарні”, то це напрочуд гнітюче видовище, тим паче для такої торговельної марки.

На тлі побаченого ніхто навіь і не засмутився раптовим перенесенням гри — як і “Форсаж 9”, Fast and Furious Crossroads мала вийти у травні, але тепер реліз проекту заплановано на 7 серпня 2020 року для ПК, PlayStation 4 та Xbox One. А фільм так узагалі вийде навесні 2021 року.

Читайте також

Обидві Project CARS скоро зникнуть із продажу

На ігри серії Project CARS у Steam діють знижки до 85%

Project CARS 2

Project CARS 4 обіцяють зробити найреалістичнішим автосимулятором в історії

“Форсаж” нарешті залишать у спокої

Fast & Furious

Project CARS 3 залишиться без кросплею

Project CARS 3

Врум-врум! Анонсовано Project CARS 3

Підсумки січня: Steam проти EGS, Anthem, MK11 [Подкаст]

Metro Exodus

Перші новини 2019-го — PlayNews #353

Перші новини 2019-го — PlayNews #353

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: