Володимиру Зеленському присвятили комікс американського видавництва

Американське видавництво TidalWave презентувало комікс, присвячений Президенту України Володимиру Зеленському, — Political Power: Volodymyr Zelenskyy. 22-сторінковий мальопис, випущений учора, розповідає біографію політика.

На сторінках коміксу ви знайдете історію народження Зеленського, подробиці політичного шляху і навіть президента в образі Наполеона. Звісно, не обійшлося без кадрів із “Вечірнім кварталом” та історії російського вторгнення до України.

Це був складний сценарій. Ми з видавцем хотіли зосередитися на людині поза предметами уваги медіа — війни України проти Росії та боротьби Зеленського та Путіна. Хто він? Чому в цей момент він правильний лідер для України? Це те, що мене цікавило, коли я починав дослідження.

Майкл Фрізелл, сценарист

Друкований мальопис у твердій та м’якій обкладинці можна придбати на Amazon, а його цифрові версії доступні на iTunes, Kindle, Nook, ComiXology та Kobo. Частину коштів з продажу спрямують Міжнародному Червоному Хресту.

Ця книга багато означає для мене через моє українське коріння. Обидві групи моїх дідусів і бабусь емігрували з України. Я хотів використати цей комікс не лише, щоб розповісти історію, а й віддати шану своєму корінню.

Даррен Девіс, видавець

Серія біографій від TidalWave вже нараховує понад 200 мальописів, які присвячені Бараку Обамі, Дональду Трампу, Нельсону Манделі і т.д.

Читайте також

Усі відсилки в промові Володимира Зеленського на церемонії відкриття 75-го Каннського кінофестивалю

zelensky cannes 01

Overwatch закриють назавжди після релізу Overwatch 2

Overwatch

Stardew Valley отримає ще одне безкоштовне контентне оновлення

Stardew Valley

У липні Valorant почне записувати голосовий чат

Valorant

Comic Con Ukraine перенесено на вересень 2023

Комік Кон Україна

До мережі потрапив список ігор PS Plus на липень

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

ПК-версію Uncharted: Legacy of Thieves перенесли на жовтень

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Мобільні ігри від Netflix завантажили 13 млн разів

Netflix

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: