«ВОЛЯ» – емоційна подяка TOTAL-EMPTY всім, хто боронить Україну

У своєму третьому синглі «ВОЛЯ» гурт TOTAL-EMPTY рефлексує про війну, що триває в Україні вісім останніх років, а зокрема про мужність тих, хто боронить нашу країну від окупантів.

Демо цієї композиції з’явилося декілька років тому, але все ніяк не могло знайти свою завершеність, завжди відчувалося, ніби чогось не вистачає. Аж із початком повномасштабного вторгнення росії на територію України цей трек віднайшов новий сенс.

Цей сингл присвячений героям і героїням, які боронять нашу свободу. Ця пісня — про рішучість, сміливість і відданість. Це — переосмислення фрази «Герої не вмирають», а ще — данина пам’яті кожному й кожній, хто поклав своє життя за свободу України.

«ВОЛЯ» має досить-таки незвичну атмосферу, як для пісні з подібними меседжами, але саме це й робить її особливою. Вона — про глибинне почуття вдячності та поваги до захисників і захисниць нашої землі та незалежності.

Текст-звернення ліричного героя/героїні присвячений дуже конкретній людині, чию особу гурт зі зрозумілих причин не хоче розкривати. Проте досвід, закладений у слова пісні, є універсальним.

Крім того, у треку є декілька великодинок, зокрема відсилання на «Лісову пісню» Лесі Українки та пісню «Біля тополі» гурту Еней (Enej).

«ВОЛЯ» — друга україномовна композиція гурту TOTAL-EMPTY після нещодавнього синглу «Залишити душу»,про який ми розповідали раніше. Стилістично вона також продовжує новий напрям звучання команди: пост-рокова мелодійність, атмосферний вокал, чіл-біти, складне аранжування та інді-вайби. Причому в цьому конкретному випадку вокал не є центральним елементом треку, а радше одним із інструментів аранжування.

Якщо вам сподобався новий сингл, ви можете допомогти TOTAL-EMPTY з розповсюдженням:


Гурт TOTAL-EMPTY був заснований у 2012 році одеським музикантом Владом Плотніковим. Наразі в складі гурту — безпосередньо Влад (фронтмен, композитор, гітара, вокал) і Стас Ціховський (ритміка). Крім того, у команді також працює Руслана Кручек (бренд-менеджер, лірицист).

Головна особливість гурту — у поєднанні різноманітних стилів, жанрів і підходів для створення музики. А власне музику гурт бачить як інструмент пізнання світу та глибшого проживання життя.

Після 24 лютого весь прибуток від продажів на Bandcamp і стримінгів усієї бібліотеки релізів TOTAL-EMPTY команда перераховує на допомогу українській армії. «ВОЛЯ» не стане виключенням.

Цікаво

  • Trash Is Fun

    Золото серед сміття: як створюється саундтрек еко-гри Trash Is Fun

  • Про музику в іграх (feat. Vlad Plotnikov) [Подкаст]

    Про музику в іграх (feat. Vlad Plotnikov) [Подкаст]

  • TOTAL-EMPTY

    Пост-рокова мелодійність, атмосферний вокал і чіл-біти: новий сингл TOTAL-EMPTY

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Хочу, щоб усі мої концерти були такими, як в Україні»: інтерв’ю з Полом Ромеро, композитором Heroes of Might & Magic

5

Зазирніть всередину разом з новим синглом Влада Плотнікова — «PÓSTRAKh»

p.ua.Пострах Плотніков

Star Wars Jedi: Survivor отримала «Ґреммі» за найкращий саундтрек

star wars jedi survivor

Розробники ремастеру Shapik: The Quest видалили з гри аудіосупровід створений росіянином

Shapik: The Quest

«Our Brightest Days Are Yet To Come» — музика надії та світла від українського композитора

1«our brightest days are yet to come» main

«Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року

Довбуш

Професійні та бюджетні цифрові піаніно від Roland: у чому різниця?

roland 03

Мелодія Маріо стала у одній лізі із Джоном Ленноном. Що?!

Super Mario Bros.