Восени Nintendo випустить потужнішу версію Switch

Nintendo Switch за 4 роки на ринку зажила неймовірного успіху, проте чимало користувачів і розробників, особливо після виходу на Switch мультиплатформних ААА-ігор усе ж нарікали на слабке залізо консолі. А зважаючи, що у попереньому консольному поколінні PS та Xbox отримали дещо потужніші версії, то спільнота припустила, що Nintendo теж може піти таким шляхом. Власне, так і сталося.

Офіційний анонс Nintendo Switch Pro (назва може змінитися) відбудеться в межах доби-двох, проте наближені до компанії люди встигли поділитися деякими подробицями. Зокрема, запуск виробництва заплановано на початок липня, а в крамницях Switch Pro з’явиться у вересні-жовтні. І що важливо, світовий дефіцит напівпровідників начебто не має завадити виробничим планам Nintendo.

Покращена версія консолі матиме звичну конструкцію, 7-дюймовий OLED дисплей від  Samsung і потужніший графічний чіп від Nvidia, який у стаціонарному режимі видаватиме зображення в 4К. Щоправда, невідомо, чи це буде чесне 4К чи “полегшена” версія технології, яка була застосована для PS4 Pro.

Ясна річ, дорожчі деталі та підвищення оплати праці в Китаї неомінно вплине на вартість консолі, яка цілком може зрости до 350-450$. Якщо ж переплачувати за додаткову потужність ви не плануєте і хотіли би собі з часом взяти базову версію Switch, то не відтягуйте занадто — потужніша модель запланована як повна заміна стандартної моделі на ринку і за рік-півтора повинна повністю її витіснити.

Читайте також

Продовження Legend of Zelda: Breath of the Wild вийде у 2022 році

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

У Steam вийшов аналог Animal Crossing

Epic Games пропонували Sony 200 мільйонів за ексклюзиви PlayStation

Моя консоль: Nintendo Switch (Rendaros UA)

Підсумки лютого. Стрім-подкаст

The Sinking City

Що ми хочемо побачити у новій ревізії Nintendo Switch

Mario Swicth

Star Wars: Republic Commando вийде на PS4 та Switch вже навесні

Star Wars: Republic Commando

Оновлена The Legend of Zelda: Skyward Sword вийде на Switch влітку

The Legend of Zelda: Skyward Sword

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: