Встигніть безкоштовно отримати саундтрек до першого сезону серіалу “Ганнібал”!

Free Music Fridays тематики Гелловіну від лейблу Lakeshore Records продовжуються ще одним  сюрпризом. Ним став саундтрек до першого сезону культового серіалу “Ганнібал” (Hannibal). Щоби встигнути безкоштовно і назавжди отримати музику Брайана Райтзелля, слід відправити листа електронною поштою на [email protected] з обов’язковою темою листа “Hannibal Season 1”. Діятиме пропозиція до 22:00 за Києвом 29 жовтня, або ж до закінчення акційних 100 місць. Для зручності можна (але не обов’язково) зареєструватись на Bandcamp, який дозволяє прикріпити реліз до своєї “колекції” і завантажувати композиції необмежену кількість разів.

“Ганнібал”, заснований на романах письменника Томаса Гарріса про геніального серійного вбивцю Ганнібала Лектера, виходив у 2013-2015 рр. Схвально сприйнятий критиками він, тим не менш, був закритий на третьому сезоні. Чутки про те, що серіал можуть воскресити на четвертий сезон (наприклад на Netflix, де перевипуск серіалу зазнав великого успіху) ходять дуже давно і щедро підігрівються акторами та шоуранером Брайаном Фуллером. На тлі того, що з небуття у 2021 має повернутися схожий за тематикою “Декстер” (Dexter), це зовсім не здається чимось захмарним.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Хочу, щоб усі мої концерти були такими, як в Україні»: інтерв’ю з Полом Ромеро, композитором Heroes of Might & Magic

5

Star Wars Jedi: Survivor отримала «Ґреммі» за найкращий саундтрек

star wars jedi survivor

На GOG безкоштовно роздають Requiem: Avenging Angel

На GOG безкоштовно роздають набір цифрових скарбів до Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate III

Встигніть безкоштовно забрати українську Hell Division на GOG

Hell Division

Отримайте задарма Sigma Theory: Global Cold War на GOG

Sigma Theory: Global Cold War

GOG безкоштовно роздає Amnesia: A Machine for Pigs

Amnesia: A Machine for Pigs

Встигніть безкоштовно забрати Field of Glory II у Steam

Field of Glory 2