Ви потрібні Солу Ґудману: можливо останній шанс потрапити у всесвіт Breaking Bad

Залишилось трохи менше двох тижнів до прем’єри другої половини 6 сезону “Краще подзвоніть Солу” (Better Call Saul) і якщо ви завжди хотіли потрапити у спільний всесвіт цього серіалу та/або не менш легендарного “Пустится берега” (Breaking Bad), для вас є просто чудова новина. На офіційній сторінці серіалу в Instagram телеканал AMC оголосив конкурс на кращє “свідчення” для офіційно останньої реклами Сола Ґудмана. Як відомо, реклама останнього зроблена у сміхотворному, навимсно кітчевому стилі місцевого телебачення.

Тож, якщо ви хочете мати шанс потрапити в останню рекламу Сола Ґудмана треба зробити наступне:

  • Записати коротке (максимум 30 секунд) відео англійською або іспанською мовою (в останньому випадку треба буде докласти переклад для субтитрів) в якому розказати якусь принагідну історію про те, як саме вам допоміг легендарний адвокат. Закінчити відео треба обов’язково словами “Thanks, Saul Goodman!”.
  • Відправити записане відео на e-mail: [email protected].

Особливо слід відмітити, що якщо зазвичай такі пропозиції дійсні лише на території США, то цей випадок особливий і шанс мають жителі будь-якого куточку світу. В якому саме вигляді і де з’явиться ця остання реклама сказати важко. Існує, звісно, певна вірогідність що в якійсь серії шостого сезону спеціально залишили вільне місце, однак значно більш вірогідним видається що реклама буде чимось окремим, що буде транслюватись на каналі AMC та або на офіційному YouTube-прихистку легендарного серіального всесвіту чи його акаунті в Instagram. Навіть якщо це буде щось окреме, AMC принаймні точно обіцяє що це буде цілком офіційна частина всесвіту як, наприклад, псевдодокументальний фільм в рамках справжнього серіалу “Американська жадібність” (American Greed) за участю деяких акторів серіалу, який було випущено  на телеканалі CNBC та на YouTube як першоквітневий спецвипуск.

Шостий сезон стане останнім для “Краще подзвоніть Солу”, багаторазового лавреата та призера престижних нагород на кшталт Еммі та “Золотого Глобусу”, який досі викликає суперечки прихильників з приводу того чи не перевершив він рівень самого “Пуститися берега”. Так чи інакше останній сезон серіалу повноцінно закриє теми обох, оскільки хронологічно зайде на територію Breaking Bad настільки, що про участь Брайана Кренстона та Аарона Пола творці кілька разів заявили цілком офіційно, вирішивши що це вже не спойлер. Вперше з третього сезону творець “Пуститися берега” і співавтор ідеї “Краще подзвоніть Солу” Вінс Ґілліґан також повернувся до основної креативної команди серіалу, щоб забезпечити дійсно грамотну кінцівку,  яка гарно вписался б в обидва твори.

“Краще подзвоніть Солу” триватиме рівно 63 серії — технічно на одну більше ніж “Пуститися берега”, однак рівно стільки ж якщо завершальною серією вважати повнометражний епілог “Ель Каміно” (El Camino: A Breaking Bad Movie). Крім цього існують ще рекламні короткі вебізоди,  мультсеріал “Слизький Джиммі” (Slipping Jimmy) про дитинство Сола (який переважно не сподобався глядачам), та загадково пов’язаний з цим всесвітом “Бар Купера” (Cooper’s Bar), в якому зірка “Краще подзвоніть Солу” Рея Сіґорн грає іншу роль. Чи побачимо ми третій повноцінний серіал цього всесвіту наразі сказати важко, тож ймовірно що остання реклама Ґудмана є також  останньою (принаймні на довгий час) можливістю зіграти когось у всесвіті Breaking Bad.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Креативний конкурс PlayUA та Mojam до старту Games Gathering 2023

gg 2023 mojam games gathering

Оголошуємо фотоконкурс ваших саморобок у The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Tears of the Kingdom

Оголошуємо конкурс краси в Destiny 2!

Хто взяв головні Еммі 2022 року і чому це не “Краще подзвоніть Солу”?..

Primetime Emmy Awards

Джанкарло Еспозіто хоче знову “Пуститися берега”

Джанкарло Еспозіто

Пітер Джексон, Барак Обама, Adele, Xbox і всі-всі-всі: хто отримав денні та мистецькі Emmys 2022

Стрім робіт із Ukrainian Visual Novel Jam (ч.3) — сьогодні о 20:00

visual novel jam

Стрім робіт із Ukrainian Visual Novel Jam (ч.2) — сьогодні о 18:00

visual novel jam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: