Останній сезон “Краще подзвоніть Солу” отримав ДВІ дати релізу

Для тих, хто знайомий з творчістю шоуранера Вінса Ґілліґана у тому що новий і останній сезон “Краще подзвоніть Солу” (Better Call Saul) отримав дві дати релізу немає ніякої несподіванки. Серіал про важкі етичні дилеми та легкі натхненні афери адвоката Джеймса Маꥳлла, який все більше перетворюється на своє вигадане альтер-его Сола Ґудмана, як відомо, походить з “Пуститися берега” (Breaking Bad). Останній, п’ятий сезон мегахітового аж до статусу сучасної класики серіалу теж був розділений на дві половини.

Тож коли чекати дві останніх частини юридично-кримінально-трагікомедійної саґи? Перша серія першої половини сезону з’явиться на екранах 18 квітня 2022 року. Друга половина шостого  сезону ж з’явиться вже влітку, 11 липня.

Звісно ж, цікавіше було б подискутувати на тему того чого чекати від цього останнього сезону, проте це, як завжди є суворою, але іронічною таємницею. Хоча цікавий натяк серед офіційних “спойлерів” від AMC все ж є — на одному з фото Джиммі/Сол стоїть на тлі забігайлівки з назвою Camino. “Ель Каміно” (El Camino: A Breaking Bad Movie) — так назвивався повнометражний фільм-епілог Вінса Ґілліґана для Netflix, який вийшов у 2019 році. Він тісно пов’язаний перш за все з “Пуститися берега”, але також і з “Краще подзвоніть Солу”, використовуючи вже й певні елементи які впереш з’явились саме тут. Враховуючи що великодки у цьому поетичному всесвіті часто не просто великодки, яку саме спорідненість слід очікувати між новим сезоном та “Ель Каміно” сказати поки що важко. Тим більше що серіал про Сола одночасно є спін-оффом, пріквелом та сіквелом найвідомішого твору про метамфетамінний бізнес.

Не менш важко сказати, чи отримає так званий Breaking Bad Universe продовження у якому-небудь вигляді. Одночасно з шостим сезоном на вдячних глядачів читають два невеликі веб-серіали (давня традиція ще з “Пуститися берега”) — стилізований і анімаційний “Слизький Джиммі” (Slippin’ Jimmy) та чергові відеоінструкції (завжди на неочікувану тему та від найбільш неочікуваного персонажа). Якщо цього не вистачить є сенс подивитись серіал “Бар Купера” (Cooper’s Bar) де з’явиться виконавиця ролі Кім Векслер, Рея Сігорн. Хоа Сігорн грає іншу роль цей серіал якимось загадкоіим чином, який наразі не розкривають теж пов’язаний з цим всесвітом.

Якщо буде який-небудь третій повноцінний серіал від Ґілліґана, то скоріше за все про Кім, як Ґілліґан зізнався у інтерв’ю австралійській газеті The Sydney Morning Herald у 2020 році. Втім, Ґілліґан і компанія люди досить несподівані — доки “Пуститися берега” були в ефірі спін-офф про Сола був серед сценаристів шоу жартом на тему того “що ми будемо робити, коли натхнення скінчиться”. 21 Еммі потому прихильники вже навіть почали сперечатись що ж краще — вже довший “Сол”, чи Breaking Bad. Єдиний спосіб поставити крапку в цьому питанні — дочекатись квітня та липня та подивитись, чи може шостий сезон “Сола” дотягнутися до величі п’ятого сезону “Пуститися”.

Читайте також

Хто взяв головні Еммі 2022 року і чому це не “Краще подзвоніть Солу”?..

Primetime Emmy Awards

Джанкарло Еспозіто хоче знову “Пуститися берега”

Джанкарло Еспозіто

Пітер Джексон, Барак Обама, Adele, Xbox і всі-всі-всі: хто отримав денні та мистецькі Emmys 2022

Герої “Пуститися берега” отримали прижиттєвий пам’ятник

Breaking Bad

Ви потрібні Солу Ґудману: можливо останній шанс потрапити у всесвіт Breaking Bad

Better Call Saul

Телеканал AMC оголосив дату премʼєри нового сезону «Краще подзвоніть Солу»

Overwatch 2 за тиждень отримає нового героя-танка з наноботами

Overwatch 2 Ramatta

Майстер неможливого: Помер культовий режисер Альберт П’юн

albertpyun

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: