«Сталевого Алхіміка» незабаром видадуть українською. Nasha Idea уже відкрила передзамовлення

Українські читачі манґи вже звикли, що видавництво Nasha Idea регулярно радує їх новинками, але цього разу анонс майже сенсаційний. Манґа “Сталевий алхімік” (Hagane no Renkinjutsushi), відома також під англомовною назвою Fullmetal Alchemist — це цілий культовий всесвіт. Минулоріч творіння Хірому Аракави відсвяткувало 20-річчя, а цього року воно нарешті дістанеться українських терен. Краще пізно, ніж ніколи. Втім, в такому випадку як раз підходить до історичного моменту.

“Сталевий алхімік” розповідає про видуманий світ Аместріс, в якому основною наукою є алхімія. На тлі цього карколомно продуманого і вишуканого стімпанкового всесвіту брати Елріки намагаються повернути дорогу їм людину з обіймів смерті. Культова манґа вперше побачила світ в журналі Monthly Shōnen Gangan видавцем якого є Square Enix (так, вони ще й манґу видають) у 2001 році. Окрім дуже успішного рану, який тривав до 2010 року, франшиза встигла розширитись до не менш успішного аніме, книжок, відоігор, колекційної карткової гри і іншого мерчу.

Перший том “Сталевого алхіміка” з’явиться на полицях українських крамниць у листопаді-грудні 2022 року. Делюкс-видання формату 208*152 нараховуватиме 274 сторінки, матиме м’яку обкладинку та суперобкладинку. В обмеженій кількості видання також буде розповсюджуватись з екслібрисом від відомого українського ілюстратора (ім’я якого поки що в таємниці).

Передзамовити епохальну манґу можна на офіційному сайті видавництва, що буде коштувати 300 грн. Є сенс поспішити це зробити, адже ринкова ціна видання буде трохи вищою — 375 грн.

Читайте також

Манґа «Відьомський рай» зображує занепад природи

Відьомський рай манґа

Вижити будь-якою ціною. Враження від першого тому манґи «Левіафан»

Манґа Левіафан

Forspoken — черговий провал Square Enix

Forspoken

Square Enix змінює очільника компанії

Творці Forspoken інтегрувалися в Square Enix

Forspoken

Це майже Devil May Cry: з’явилися перші прев’ю Final Fantasy XVI

final fantasy 16

Незабаром усе буде. Видавництво Vovkulaka оновило статуси «відьмацьких» мальописів

The Witcher: Ronin

“Там нема нічого хорошого”: перші оцінки Forspoken

forspoken

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: