Вийшов епічний трейлер українського фільму «Довбуш»

Сьогодні широкому загалу врешті показали бомбічний трейлер нової роботи Олеся Саніна — «Довбуш». Картина вийде у широкий прокат 24 серпня, а перед тим буде показана на відкритті цьогорічного Одеського кінофестивалю.

Як зауважив сам режисер, «Довбуш» буде двогодинною картиною про любов і відстоювання власних переконань. Хоча знайдеться у ній місце і для звитяги, масштабних боїв та подвигів. «Довбуш» стане ймовірно наймасштабнішим українським фільмом до роботи над яким в різні періоди були залучені всі українські каскадери та переважна більшість історичних реконструкторів, що допомагали з відтворенням тогочасніх подій.

Я зняв картину про того, хто не хотів бути героєм, про того, хто не хотів ставати опришком. Він хотів мирного життя з тією, кого любив. Але йому довелося взяти до рук зброю, очолити повстання, щоб його мрія здійснилася. Це історія про нас: для кожного, я переконаний, життя змінилося на “до” та “після” в лютому 2022 року. Сподіваюся, що на екрані кожен побачить історію про себе самого сьогодні. Ми не прагнули знімати актуальне кіно, ми робили це зі щирим серцем, довго шукали можливості, аби картинка потрапила до глядача. І ми всі щасливі, що нарешті маємо дату премʼєри – 24 серпня – день, коли Довбуш став безсмертним, день, коли його історія почала надихати інших

Олесь Санін

До презентації трейлеру долучилися актори-виконавці ролі опришків. Історично, опришки – учасники повстанського руху, які протистояли королівській владі та карали можновладців. Вони не терпіли неправди, гніту та можновладців. Нерідко їх називали як “народними месниками” так і розбійниками.

У порівнянні з 2014 роком, у 2022 дух з яким люди прийшли у військо, сильніший, більший, масовіший. Нам довелося прокинутися. Час іде, війна – привід для надихаючих історій, але водночас це дуже виснажлива штука, машина смерті. Фільм, який вийде зараз, у цей час, дуже потрібен, його повинні побачити якомога більше людей. Актуальність цієї історії загострилася. Це, на мою думку, фільм-мотиватор, який комусь допоможе зрозуміти, а комусь навіть допоможе зробити перший крок, когось змусить все переоцінити. У мене відчуття, що це буде “бомба”. Я точно знаю, чого катастрофічно, як повітря не вистачає там, де безпосередньо ллється кров – це кіно піде як в суху землю.

Олег Шульга, нині офіцер ЗСУ, виконавець ролі опришка Стрільця

Під час презентації представник FILM.UA Distribution зазначив, що напередодні старту прокату команда фільму вирушить у масштабний промотур містами України. Деталі туру почнуться розкриватися дуже скоро.

Крім іншого, учора, 11 липня, під час офлайн презентації трейлеру пресі, продемонстрували ексклюзивне відео з бекстейджу стрічку. І воно просто бомбічне та вражає своїм розмахом і красою.

Довбуш

То я там за фокусом

Тож очікуємо релізу стрічки «Довбуш» вже наступного місяця.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року

Довбуш

Українець, без якого б не існувало кінематографу. Історія Йосипа Тимченка

«Довбуш» зібрав майже 9 000 000 ₴ за перший тиждень прокату

Довбуш

Фільм «Перший код» про українське IT-військо вийде у кіно 16 листопада

Перший код

Гідність або забуття: творці наймасштабнішого українського фільму «Довбуш» презентували офіційний постер

Довбуш

Український фільм «Королі репу» обзавівся драйвовим трейлером

королі репу

Довгоочікуваний “Довбуш” вийде в національний прокат до Дня Незалежності України

Не завжди виходить спригнуть воврємя — Огляд фільму «Люксембург, Люксембург»

Люксембург, Люксембург

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: