Вийшов (і викликав суперечки) перший трейлер шостого “Сам удома”

Перший трейлер “Добре вдома, а самому вдома —  краще” (Home Sweet Home Alone) спровокував здебільшого негативну реакцію потенційних глядачів (шість тисяч дизлайків супротив чотирьох тисяч лайків) і… Я чесно не розумію чому. Так, це точно не буде якийсь неперевершений шедевр, проте на милий і непоганий фільм шанси досить-таки високі, як на мене.

Серед основних претензій — начеб-то погана акторська гра. Мені особисто важко з цим погодитись, але можливо я просто знаходжуся у меншості, яка додивилася до абсолютно ганебного четвертого фільму (який робився як пілот серіалу, що його ніхто не захотів і слава Богу). Після цього бачити намагання взяти на головну роль дитину, яка абсолютно не схожа Маколея Калкіна і при цьому вже зарекоменувала себе як професійного актора (Арчі Єйтс запам’ятався  глядачеві за роллю Йоркі у фільми Тайки Вайтіті “Кролик Джоджо”) особисто мені якщо не бальзам на душу, то хоча б привід для обережної цікавості. До речі, коли вже мова зайшла про Калкіна — можливо за його наявності трейлер сприйняли б трохи краще, але 20th Century Studios та Disney вирішили не розкривати як саме розіграють козирну карту його підтвердженої появи у цьому фільми. Поки що нам показали лише Базза МакКаллістера у виконанні оригінального актора з перших двох фільмів серії, Девіна Ретрея. Наразі колишній власник павука-тарантула і хуліган іронічно працює поліцейським, що викликає особисто у мене ще більшу цікавість щодо того чим же у цьому всесвіті займається дорослий Кевін.

Вираз обличчя Базза вочевидь викликаний тим, що побачене сильно нагадує йому фірмовий почерк його брата. Серед представлених у трейлері пасток дійсно досить багато великодок на перші два фільми: лід створений за допомогою шлангу, реверс-психологічна пастка з драбиною, окрема стратегічна увага до сходів. Загалом з двох кадрів у трелйері в принципі можна більш-менш здогадатися, що очікує нещасних грабіжників. В кращих традиціях серії вже тільки з пасток, що їх видно у трейлері можна нарахувати щонайменше три потенційно летальних десь на рівні fatalities у серії ігор Mortal Kombat. Слід відмітити що настільки гарної і дійсно лячно болючої роботи каскадерів у фільмах серії “Сам удома” теж не було давно.

Однак, люди все одно незадоволені і у авангарді таких коментів — цілий тред переважно україномовних, за який мені особисто трішки соромно. Розпочав його відомий український канал Geek Journal, а продовжили всі кому було не ліньки і розмова швидко з’їхала у теми далекі від цього фільму…

Врешті решт, слід загадти, що українці окрім п’яти фільмів основної серії ще бачили два неофіційно-пародійні ремейки “1+1 Удома”, що вони вийшли у грудні 2013 та березні 2014 рр. Переважна більшість відгуків на ці телефільми була, до речі, схвальною. Що робити і як жити з цією інформацію — вирішуйте самі.

Home Sweet Home Alone наразі заявлено як ексклюзив стрімінґового сервісу Disney+, де він з’явиться вже 12 листопада.

Читайте також

Disney Dreamlight Valley. Ферма з фансервісним добривом (Перші враження)

Disney Dreamlight Valley

Disney анонсував візуальну новелу у всесвіті Трон

Tron: Identity

Офіційно шедевр: “ВОЛЛ-І” від Pixar потрапив до Criterion Collection

WALL-E

No Man’s Sky від Disney: вийшов трейлер мультика «Незвичайний світ»

Strange World

EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

EA

Анонсовано Disney Dreamlight Valley — симулятор життя із героями улюблених мультфільмів

Disney Dreamlight Valley

Скрет врешті зʼїв свій жолудь: Студія-творець «Льодовикового періоду» закрилася

Льодовиковий період

Росіяни не побачать нові фільми Warner Bros., Disney та Sony

batman

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: