Вийшов (і викликав суперечки) перший трейлер шостого “Сам удома”

Перший трейлер “Добре вдома, а самому вдома —  краще” (Home Sweet Home Alone) спровокував здебільшого негативну реакцію потенційних глядачів (шість тисяч дизлайків супротив чотирьох тисяч лайків) і… Я чесно не розумію чому. Так, це точно не буде якийсь неперевершений шедевр, проте на милий і непоганий фільм шанси досить-таки високі, як на мене.

Серед основних претензій — начеб-то погана акторська гра. Мені особисто важко з цим погодитись, але можливо я просто знаходжуся у меншості, яка додивилася до абсолютно ганебного четвертого фільму (який робився як пілот серіалу, що його ніхто не захотів і слава Богу). Після цього бачити намагання взяти на головну роль дитину, яка абсолютно не схожа Маколея Калкіна і при цьому вже зарекоменувала себе як професійного актора (Арчі Єйтс запам’ятався  глядачеві за роллю Йоркі у фільми Тайки Вайтіті “Кролик Джоджо”) особисто мені якщо не бальзам на душу, то хоча б привід для обережної цікавості. До речі, коли вже мова зайшла про Калкіна — можливо за його наявності трейлер сприйняли б трохи краще, але 20th Century Studios та Disney вирішили не розкривати як саме розіграють козирну карту його підтвердженої появи у цьому фільми. Поки що нам показали лише Базза МакКаллістера у виконанні оригінального актора з перших двох фільмів серії, Девіна Ретрея. Наразі колишній власник павука-тарантула і хуліган іронічно працює поліцейським, що викликає особисто у мене ще більшу цікавість щодо того чим же у цьому всесвіті займається дорослий Кевін.

Вираз обличчя Базза вочевидь викликаний тим, що побачене сильно нагадує йому фірмовий почерк його брата. Серед представлених у трейлері пасток дійсно досить багато великодок на перші два фільми: лід створений за допомогою шлангу, реверс-психологічна пастка з драбиною, окрема стратегічна увага до сходів. Загалом з двох кадрів у трелйері в принципі можна більш-менш здогадатися, що очікує нещасних грабіжників. В кращих традиціях серії вже тільки з пасток, що їх видно у трейлері можна нарахувати щонайменше три потенційно летальних десь на рівні fatalities у серії ігор Mortal Kombat. Слід відмітити що настільки гарної і дійсно лячно болючої роботи каскадерів у фільмах серії “Сам удома” теж не було давно.

Однак, люди все одно незадоволені і у авангарді таких коментів — цілий тред переважно україномовних, за який мені особисто трішки соромно. Розпочав його відомий український канал Geek Journal, а продовжили всі кому було не ліньки і розмова швидко з’їхала у теми далекі від цього фільму…

Врешті решт, слід загадти, що українці окрім п’яти фільмів основної серії ще бачили два неофіційно-пародійні ремейки “1+1 Удома”, що вони вийшли у грудні 2013 та березні 2014 рр. Переважна більшість відгуків на ці телефільми була, до речі, схвальною. Що робити і як жити з цією інформацію — вирішуйте самі.

Home Sweet Home Alone наразі заявлено як ексклюзив стрімінґового сервісу Disney+, де він з’явиться вже 12 листопада.

Читайте також

Оголошено точну дату прем’єри “Книги Боби Фетта”

The Book of Boba Fett, Книга Боби Фетта

Різдвяні пісеньки та сюрпризи минулого: опубліковано трейлер серіалу Hawkeye

Hawkeye

Шостий “Сам удома” нарешті не розчарує. Можливо…

Disney порвали зв’язки зі Скарлетт Йоганссон через судовий позов

Розпочалися зйомки третього сезону “Мандалорця”

The Mandalorian

Розігруємо мерч фільму “Чорна Вдова”

Чорна Вдова / Black Widow (2021)

Анонсовано другий сезон серіалу Loki

Солодка парочка — Оленка й Наталочка. Огляд фільму «Чорна Вдова»

Чорна Вдова / Black Widow (2021)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: