Вийшов пролог до DLC “Хроніки Свободи” для Wolfenstein II

Сьогодні Bethesda Softworks випустила перше DLC до Гри Року 2017 — Wolfenstein II — під назвою The Freedom Chronicles Episode 0. Доступ до цієї частини сезонної перепустки можуть отримати всі ті, хто передзамовив оригінальну гру, активувавши відповідний код в крамниці Steam.

Сама сезонна перепустка розкаже нам три історії, про повстанців котрі боролись за свої права під гнітом славетного Третього Рейху. Episode 0 є своєрідним прологом, котрий познайомить нас із цими американськими героями — Джозефом Сталіоном, Джесікою Веліант та Джеральдом Вілкінсом.

Джозеф Сталіон — колишній професійний квотербек, котрий збунтувався проти нацистів, за що і був ув’язнений на базі “Омега” (а потім звідти втік). Його частина прологу якраз  розповідає про його втечу і те, як він знайшов склад Панцерхундів (то такі великі механічні собачки, котрі дихають вогнем). Джозеф володіє здатністю пробивати стіни та збивати з ніг ворогів.

Джесіка Веліант — колишній агент британської розвідки, котра вибрала для себе не відкриті сутички, а тихе винищення нацистів. Її пролог розкаже нам про те, як вона полювала за нацистським режисером Чаком Лоренсом на славнозвісний студії Paragon Pictures, котра колись знімала голлівудські шедеври, а тепер строчить нацистську пропаганду. Наша панянка є дуже атлетичною та мініатюрною, тож ця частина повністю покладається на стелс-проходження та безшумні вбивства.

І останній —  колишній капітан  збройних сил США Джеральд Вілкінс. Він переховується від нацистів з тих пір, як вони розбомбили Мангеттен, і поставив собі за мету знищити одну з  найсмертоносніших вундервафельок нацистів — Сонячну Гармату. Капітан має в своєму розпорядженні ходулі, і пролог за нього насичений вертикальним ігроладом.

Усе це DLC подається нам як історії, описані у книжці відомого автора Кертіса Евертона “Хроніки Свободи”, котра носить гриф “заборонено” та вважається пропагандою. Тож чекаємо на продовження та нові, повноцінні пригоди вже згаданих персонажів.

Читайте також

Стрім Wolfenstein II: The New Colossus

Найкраща ігрова музика 2017

Найкраща ігрова музика 2017

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Підсумки The Game Awards 2017

Обираємо шутер року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

PlayNews #310 — Neverwinter Nights…

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Огляд Wolfenstein II: The New Colossus

Wolfenstein II: The New Colossus

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: