Вийшов пролог до DLC “Хроніки Свободи” для Wolfenstein II

Сьогодні Bethesda Softworks випустила перше DLC до Гри Року 2017 — Wolfenstein II — під назвою The Freedom Chronicles Episode 0. Доступ до цієї частини сезонної перепустки можуть отримати всі ті, хто передзамовив оригінальну гру, активувавши відповідний код в крамниці Steam.

Сама сезонна перепустка розкаже нам три історії, про повстанців котрі боролись за свої права під гнітом славетного Третього Рейху. Episode 0 є своєрідним прологом, котрий познайомить нас із цими американськими героями — Джозефом Сталіоном, Джесікою Веліант та Джеральдом Вілкінсом.

Джозеф Сталіон — колишній професійний квотербек, котрий збунтувався проти нацистів, за що і був ув’язнений на базі “Омега” (а потім звідти втік). Його частина прологу якраз  розповідає про його втечу і те, як він знайшов склад Панцерхундів (то такі великі механічні собачки, котрі дихають вогнем). Джозеф володіє здатністю пробивати стіни та збивати з ніг ворогів.

Джесіка Веліант — колишній агент британської розвідки, котра вибрала для себе не відкриті сутички, а тихе винищення нацистів. Її пролог розкаже нам про те, як вона полювала за нацистським режисером Чаком Лоренсом на славнозвісний студії Paragon Pictures, котра колись знімала голлівудські шедеври, а тепер строчить нацистську пропаганду. Наша панянка є дуже атлетичною та мініатюрною, тож ця частина повністю покладається на стелс-проходження та безшумні вбивства.

І останній —  колишній капітан  збройних сил США Джеральд Вілкінс. Він переховується від нацистів з тих пір, як вони розбомбили Мангеттен, і поставив собі за мету знищити одну з  найсмертоносніших вундервафельок нацистів — Сонячну Гармату. Капітан має в своєму розпорядженні ходулі, і пролог за нього насичений вертикальним ігроладом.

Усе це DLC подається нам як історії, описані у книжці відомого автора Кертіса Евертона “Хроніки Свободи”, котра носить гриф “заборонено” та вважається пропагандою. Тож чекаємо на продовження та нові, повноцінні пригоди вже згаданих персонажів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім Wolfenstein II: The New Colossus

Найкраща ігрова музика 2017

Найкраща ігрова музика 2017

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Підсумки The Game Awards 2017

Обираємо шутер року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

PlayNews #310 — Neverwinter Nights…

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Огляд Wolfenstein II: The New Colossus

Wolfenstein II: The New Colossus