web analytics

Використовуєш чіти — тоді ми закінчили

З анонсом оновлення Counter Strike 2 мережею почали ширитися плітки про нову систему виявлення та запобігання використання гравцями стороннього софту. При чому настільки категоричну, що може завершити матч.

Все почалося з того, що один з користувачів Twitter, який отримав доступ до раннього бета-тестування (От пощастило людині, не те що мені) та який сам є розробником, знайшов у коді гри дещо цікаве. Мова йде про щось під назвою “VAC-Live”, а також алгоритм дій, що буде використано у випадку виявлення чітера.

Перше повідомлення, що отримають гравці: “Виявлено чітера”, після — “Цей матч буде скасовано системою VAC-Live”. Виглядає безапеляційно та кардинально відрізняється від того, що гравці гри мають зараз. Нагадаю, що перший Valve Anti-Cheat (VAC) було випущено у  2002 році та оновлювався всі ці роки, аби вберегти гравців від користувачів, що використовують сторонні програми. Результативність VAC відома нам всім, але не про це мова.

Чи справді це буде таке працювати? Якщо так, то де саме буде використано новий захист від чітерів? І чи взагалі буде ця функція у фінальній версії гри, що вийде літом цього року? Про що, до речі, ми також писали, ба більше — випустили ролик, де розповіли про всі цікавинки, що планують реалізувати Valve!

Одні запитання до гри та компанії, що є видавцем. Про що точно питань немає — про VAC-бани. Valve розповіли, що якщо ваш обліковий запис був заблокований в CS:GO, то в CS2 він також не матиме шансів. Чому автор дуже радий. Використовуєш щось стороннє для гри — будь готовий до наслідків!

А що скажете ви? Це добре чи погано, мати ось таку систему запобігання?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Український кіберспортсмен уже спробував новий шутер від Valve — Deadlock

p.ua.deadlock

Домашній тріумф: Огляд студентського відкритого кубку ЛДУФК з Counter Strike 2

1718440506167

Скін зброї з CS2 продали за понад мільйон доларів або ж за вартістю 5000 FPV дронів

p.ua.cs2 ak 1

Фанати обвалили рейтинг Team Fortress 2 у Steam через наплив ботів

p.ua.team fortress 2

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Популярне