Використовуєш чіти — тоді ми закінчили

З анонсом оновлення Counter Strike 2 мережею почали ширитися плітки про нову систему виявлення та запобігання використання гравцями стороннього софту. При чому настільки категоричну, що може завершити матч.

Все почалося з того, що один з користувачів Twitter, який отримав доступ до раннього бета-тестування (От пощастило людині, не те що мені) та який сам є розробником, знайшов у коді гри дещо цікаве. Мова йде про щось під назвою “VAC-Live”, а також алгоритм дій, що буде використано у випадку виявлення чітера.

Перше повідомлення, що отримають гравці: “Виявлено чітера”, після — “Цей матч буде скасовано системою VAC-Live”. Виглядає безапеляційно та кардинально відрізняється від того, що гравці гри мають зараз. Нагадаю, що перший Valve Anti-Cheat (VAC) було випущено у  2002 році та оновлювався всі ці роки, аби вберегти гравців від користувачів, що використовують сторонні програми. Результативність VAC відома нам всім, але не про це мова.

Чи справді це буде таке працювати? Якщо так, то де саме буде використано новий захист від чітерів? І чи взагалі буде ця функція у фінальній версії гри, що вийде літом цього року? Про що, до речі, ми також писали, ба більше — випустили ролик, де розповіли про всі цікавинки, що планують реалізувати Valve!

Одні запитання до гри та компанії, що є видавцем. Про що точно питань немає — про VAC-бани. Valve розповіли, що якщо ваш обліковий запис був заблокований в CS:GO, то в CS2 він також не матиме шансів. Чому автор дуже радий. Використовуєш щось стороннє для гри — будь готовий до наслідків!

А що скажете ви? Це добре чи погано, мати ось таку систему запобігання?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

CS:GO побила рекорд онлайну 5 разів за 3 дні!

Counter-Strike: Global Offensive

Що чекає FACEIT — платформу, яка врятувала матчмейкінг у CS:GO?

faceit

Valve нарешті додали приціл для AWP!

crosshair cs

Український гравець у Dota 2 приєднався до російської команди

resolut1on

Це справжня Dota 3! Оновлення 7.33 кардинально змінило гру

dota 2

Valve на коні? Анонс Counter-Strike 2 — #PlayNews

Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 вийде влітку

countert strike 2

ГІ*НО: перші враження від Diablo IV

Diablo IV Beta

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: