Вирушіть у подорож міфічним Диким Заходом у Hard West 2

4 серпня відбувся реліз покрокової стратегії Hard West 2 від польської студії Ice Code Games. Гра отримала позитивні відгуки як від різноманітних оглядачів та критиків, так і від самих гравців.

У Hard West 2 ви берете на себе роль Джина Картера, бандита, репутація якого настільки ж небезпечна, наскільки він самий. Полюючи за великою здобччю, Джин випадково чує, що легендарний поїзд привид, переповнений федеральним золотом, прямує у його напрямку. Не довго розмірковуючи, Джин збирає зграю таких самих бандитів як він, деякі з яких вправні з пістолетами, а у інших є надзвичайні здібності. Але, коли компанія таки попадає на поїзд, їм стає зрозуміло, що назва “поїзд привид” з’явилася не просто так…

У грі поєднали різноманітні легенди дикого Заходу, досвідження світу та винищення будь-якої загрози та перепони, що трапляється вам на шляху. Вам доведеться керувати групою найманців та бандитів, прокачуючи їх здібності з допомогою міфічних гральних карт, зброєю, вибухівкою, або просто банкою квасолі та віскі, щоб тримати їх у формі найкращих стрільців. І чим кращі у вас стрільці, тим краще проходитимуть бої, які відбуваються у динамічних та різних середовищах, де вам доведеться вступати у перестрілки як у відкритому полі чи поїзді, так і прямо верхом на конях.

Hard West 2 це також й RPG, у якій гравцям необхідно буде добряче подумати над тим, кого їм варто слухати й чиї завдання виконувати. Спілкуючись з правильними персонажами, гравці отримуватимуть різноманітні бонуси лояльності та можливості покращення звого загону, але й перевіряти терпець своїх союзників теж не варто.

Придбати гру можна за посиланням.

Читайте також

Вийшло DLC Hard West: Scars of Freedom

Hard West вийшов із дочасного доступу

Перші 15 хвилин Hard West

Hard West перенесли

Прев’ю Hard West

Похмурий вестерн Hard West отримав дату виходу

Acer Aspire C24-1600 — тонкий та легкий моноблок для роботи та навчання

acer c24

“Памфірова маланка” — зарядіться атмосферою прийдешнього фільму “Памфір” на цікавій виставці

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: