Вже наступного місяця у Watch Dogs: Legion з’явиться мультиплеєр

Ще до релізу Watch Dogs: Legion (наш огляд) нам повідомляли, що багатокористувацький режим для гри вийде дещо пізніше, а потім неодноразово відкладали вихід. Скоро це “пізніше” настане. Ігротворці з компанії Ubisoft нещодавно офіційно оголосили, що онлайн-режим побачить світ вже 9 березня. Заодно нам розкрили деякі його подробиці.

Розраховано мультиплеєр на кооперативні місії у відкритому світі, участь в яких зможе брати до 4 людей, але є і завдання для одного. Щоправда, їх не багато, і вони будуть не такими цікавими. Події тут розгортатимуться вже після основної сюжетної кампанії, але не турбуйтеся, спойлерів ви не знайдете. Нам доведеться вступати у різні перестрілки, ламати різні системи, винищувати транспорт, безшумно прибирати різних людей і ще багато іншого. Заодно ми зможемо прокачувати свого персонажа і заробляти внутрішньоігрову валюту.

Окрім кооперативних завдань у Watch Dogs: Legion з’явиться PvP режим, який розраховано до 8 користувачів. Цей режим ні на що не впливає, і зроблений виключно для розваги. Тут вам доведеться взяти на себе керування механічними павуками і боротися з іншими.

Читайте також

В Anno 1800 анонсували безкоштовні вихідні

Anno 1800

Ubisoft розповіла про майбутнє Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege

За мотивами Far Cry випустять серію коміксів

Для Rainbow Six Siege анонсували нову операцію

Rainbow Six Siege

The Division 2 отримуватиме новий контент ще два роки

The Division 2

Для Anno 1800 готують три нових доповнення

Anno 1800

Отримайте Assassin’s Creed Chronicles: China безкоштовно і назавжди

Assassin's Creed Chronicles China

Рімейк Prince of Persia The Sands of Time знову перенесли

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: