Warner Bros. більше цікавлять ігросервіси, бо AAA-ринок ненадійний

Warner Bros. Discovery планує більше фокусуватися на ігросервісних, free-to-play та мобільних іграх, адже вважає консольні ААА-проєкти не надто надійними. Жан-Бріак Перрет під час конференції Morgan Stanley Technology розповів таке:

Ми подвоюємо зусилля щодо тих ігор, де, на нашу думку, більше можливостей завдяки нашій впізнаваній інтелектуальній власності та певними можливостями студії, де ми маємо унікальне місце як видавець і розробник ігор.

Замість того, щоб випустити консольний проєкт на певну кількість годин, краще було б розробити гру на кшталт Hogwarts Legacy чи Гаррі Поттер, але ігросервісну, у яку люди можуть грати необмежену кількість годин.

Перетт вважає, що ринок відеоігор є мінливим і успіх є не завжди гарантованим, а також він розповідає, що історично компанія фокусувалася здебільшого на консольних ААА-іграх, що робило бізнес не надто стабільним. Завдяки концентруваванні на ігросервісах у відкритому доступі та мобільних іграх Warner Bros. прагне виправити ці складнощі.

Варто зазначити, що синґлова Hogwarts Legacy продалася накладом у 24 млн копій та заробила 1 млрд доларів cтаном на 5 травня 2023 року. Натомість ігросервісна Suicide Squad: Kill the Justice League (огляд) поки заробила 3 млн на релізі та не виправдала сподівань видавця, а також гра має змішані оцінки критиків.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Warner Bros. уже почала роботу над новою «Матрицею»

p.ua.Годдард

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

Розробники Gotham Knights приєдналися до створення гри про Диво-жінку

wonder woman game Диво-жінка

Ось як виглядала скасована мультиплеєрна Spider-Man: The Great Web від Insomniac

spider man

Sony втратила ще один ексклюзив PS5 — ААА шутер у стилі Call of Duty

deviation

Warner Bros. видаляє близько 20 ігор Adult Swim з цифрових крамниць

Rick and Morty: Virtual Rick-ality