Warner Bros. Discovery скасували реліз двох фільмів. Чи виживе HBO Max?

Ще нещодавно за чутками та інсайдерською інформацією фільм “Бетґерл” (Batgirl) викликав великі сподівання у Warner Bros. Discovery та готувався до принаймні часткового релізу в кінотеатрах, однак вчора Forbes абсолютно несподівано повідомили що тепер… Фільм з бюджетом у $90 мільйонів не збираються випускати взагалі. Ані на HBO Max, ані в кінотеатрах. Те ж саме стосується сіквелу повнометражного мультфільму “Скубі-Ду” (Scoob!), Scoob!: Holiday Haunt. Відповідь на резонне питання нащо класти на полицю два практично закінчених фільми… Є, але погано відповідає на це запитання. За тією ж інформацію від Forbes нове керівництво Warner Bros. хоче “зекономити” на податкуванні контенту для сервісів потокового відео і спрямувати фінанси на продукцію для кінотеатрів.

Істотна частина глядчів, чомусь, сприйняла ці новини як позитивні, посилаючись на те що ймовірно Warner Bros. Discovery вирішили-таки продовжити Snyderverse (тобто варіант кіновсесвіту DC під очільництвом Зака Снайдера) та відмінити “поганий” фільм, в якому “якісь не такі костюми”. При цьому, ані про одне, ані про інше в новині немає ні слова. Відбувається насправді значно більш загрозливе і дивне.

По-перше, виникає питання чому потрібно не випускати фільми, які вже були прорекламовані досить істотно і які дійсно чекає істотна кількість людей. По-друге, новий виток інформації дає досить страшну перспективу згортання всього так званого власного “scripted content” для HBO Max. Тобто, ніяких більше ексклюзивних серіалів та фільмів, під загрозою відміни нові сезони “Фатального патруля” та “Миротворця”, а HBO Max змінить профіль, переважно ставши майданчиком для показу документалістики та реаліті-шоу від Discovery.

З цього виникає головне запитання яке провокує ця новина — чи розуміє нове керівництво компанії взагалі що саме дісталося їм на руки, або збирається вбити своїм керівництвом “гуску яка несе золоті яйця” (HBO Max дуже, дуже жваво конкурує з Disney Plus та Netflix). Бо поки що все виглядає як низка абсолютно дивних та не дуже обдуманих рішень, через які Warner Bros. Discovery понесе значно більші втрати ніж ті які вони мали та планували до того.

Звісно ж, що хештеґи #SaveBatgirl, #ReleaseBatgirl та #SaveScoobHolidayHaunt вже набирають оберти. А під ними розлючені люди пишуть про нову стратегію Warner Bros. Discovery все що думають. Приємного для компанії там мало.

Читайте також

Batman: Caped Crusader від Дж. Дж. Абрамса перелітає на Amazon

batman caped crusader2c color copy.0

“Бетґерл” ймовірно отримає кінореліз за межами HBO Max

Бетдівчина

Проклятий фільм: Warner Bros. Discovery на роздоріжжі щодо “Флеша”

Ґрант Ґастін

“Рік і Морті” отримають власний повноцінний аніме-серіал

Rick and Morty

Blade Runner: Black Lotus, Рік та Морті, Gojira: що покажуть на Adult Swim Festival 2021

Де в Україні легально подивитися “Лігу Справедливості” Снайдера?

А ось і дебютний трейлер Mortal Kombat — з Ґоро, вириваннями сердець і GET OVER HERE!

«Диво-жінка 1984» показала чудовий старт на HBO Max

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: