Wasteland 3 влітку отримає перше велике доповнення

Як ми й очікували, після комерційного та медійного успіху Wasteland 3 (наш огляд) студія inXile нізащо би так просто не облишила гру. І от сьогодні було анонсовано доповнення The Battle of Steeltown, яке з’явиться у продажу 3 червня.

За сюжетом, рейнджери занепокоєні вкрай нерегулярними конвоями з промислової зони Колорадо і вирушають до Стілтауна перевірити, що там сталося. А сталося там чимало усього — місто-завод заполонили бандити, заодно почався масовий страйк робітників, а на додачу ще й роботи трохи показилися.

Окрім нової міні-кампанії, The Battle of Steeltown додасть до гри чимало кілька нових механік, чимало небачених ворогів (передусім, роботів), статус-ефекти, атаки “з підзарядкою”, нелетальну зброю, перки та десятки одиниць нового спорядження. Варто зауважити, що ці нововведення працюватимуть і в базовій версії гри.

Ось це якраз і непокоїть набільше — inXile роблять занадто великий наголос на бойовій системі, яка у Wasteland 3 є відносно стандартною покроковою тактичкою. Так, зручною, приємною, але цілком передбачуваною. Не завдяки боївці ми внесли Wasteland 3 до переліку найкращих ігор минулого року і досить дивно бачити, що розробники саме її виносять на перший план у доповненні.

Що ж лишається сподіватися, що The Battle of Steeltown все ж не підведе у плані історії та колоритних персонажів, як би мало їх зрештою не було.

Читайте також

Британці вважають, що ексклюзивний CoD не вигідний Microsoft

cod

Microsoft розширює програму допомоги для інді-розробників

1id@xboxmain

Магазин мобільних ігор Xbox можуть запустити у 2024

xbox mobile store

Microsoft підписала 10-річну угоду з українським хмарним сервісом Boosteroid

Boosteroid Microsoft

Ігролад Шоу — пілотний випуск наживо 🥰

purple and blue neon gamer youtube banner

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

Call of Duty: Modern Warfare II

Starfield вийде у вересні. Сподіваємося

Starfield

Європейська комісія близька до схвалення угоди Microsoft та Activision Blizzard

microsoft build

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: