Wasteland 3 влітку отримає перше велике доповнення

Як ми й очікували, після комерційного та медійного успіху Wasteland 3 (наш огляд) студія inXile нізащо би так просто не облишила гру. І от сьогодні було анонсовано доповнення The Battle of Steeltown, яке з’явиться у продажу 3 червня.

За сюжетом, рейнджери занепокоєні вкрай нерегулярними конвоями з промислової зони Колорадо і вирушають до Стілтауна перевірити, що там сталося. А сталося там чимало усього — місто-завод заполонили бандити, заодно почався масовий страйк робітників, а на додачу ще й роботи трохи показилися.

Окрім нової міні-кампанії, The Battle of Steeltown додасть до гри чимало кілька нових механік, чимало небачених ворогів (передусім, роботів), статус-ефекти, атаки “з підзарядкою”, нелетальну зброю, перки та десятки одиниць нового спорядження. Варто зауважити, що ці нововведення працюватимуть і в базовій версії гри.

Ось це якраз і непокоїть набільше — inXile роблять занадто великий наголос на бойовій системі, яка у Wasteland 3 є відносно стандартною покроковою тактичкою. Так, зручною, приємною, але цілком передбачуваною. Не завдяки боївці ми внесли Wasteland 3 до переліку найкращих ігор минулого року і досить дивно бачити, що розробники саме її виносять на перший план у доповненні.

Що ж лишається сподіватися, що The Battle of Steeltown все ж не підведе у плані історії та колоритних персонажів, як би мало їх зрештою не було.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Microsoft закрила студії творців Redfall і Hi-Fi Rush

tango arkane

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard