Wasteland 3 влітку отримає перше велике доповнення

Як ми й очікували, після комерційного та медійного успіху Wasteland 3 (наш огляд) студія inXile нізащо би так просто не облишила гру. І от сьогодні було анонсовано доповнення The Battle of Steeltown, яке з’явиться у продажу 3 червня.

За сюжетом, рейнджери занепокоєні вкрай нерегулярними конвоями з промислової зони Колорадо і вирушають до Стілтауна перевірити, що там сталося. А сталося там чимало усього — місто-завод заполонили бандити, заодно почався масовий страйк робітників, а на додачу ще й роботи трохи показилися.

Окрім нової міні-кампанії, The Battle of Steeltown додасть до гри чимало кілька нових механік, чимало небачених ворогів (передусім, роботів), статус-ефекти, атаки “з підзарядкою”, нелетальну зброю, перки та десятки одиниць нового спорядження. Варто зауважити, що ці нововведення працюватимуть і в базовій версії гри.

Ось це якраз і непокоїть набільше — inXile роблять занадто великий наголос на бойовій системі, яка у Wasteland 3 є відносно стандартною покроковою тактичкою. Так, зручною, приємною, але цілком передбачуваною. Не завдяки боївці ми внесли Wasteland 3 до переліку найкращих ігор минулого року і досить дивно бачити, що розробники саме її виносять на перший план у доповненні.

Що ж лишається сподіватися, що The Battle of Steeltown все ж не підведе у плані історії та колоритних персонажів, як би мало їх зрештою не було.

Читайте також

Epic Games пропонували Sony 200 мільйонів за ексклюзиви PlayStation

Adobe Flash Player зникне з Windows 10 за 2 місяці

Adobe Flash Player

Оголошено ігри, які отримають підписники Xbox Live Gold у травні

Lego Batman

Microsoft оновлять свою крамницю застосунків для Windows

Microsoft Store

Microsoft все ж не куплять Discord

Discord

Розпочинається бета-тестування xCloud на ПК та пристроях Apple

xCloud

Хідео Коджіма розробляє нову гру спільно з Microsoft

Grand Theft Auto V з’явиться у каталозі Xbox Game Pass

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: