World of Tanks Blitz виходить на Nintendo Switch

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

Компанія Wargaming оголосила про запуск World of Tanks Blitz, безкоштовного мобільного ММО-екшену з аудиторією 137 мільйонів гравців і більше 7 мільйонів в Україні, на Nintendo Switch. Це перша співпраця компанії з Nintendo.

World of Tanks Blitz – перший продукт Wargaming, який виходить на платформі Nintendo. Завдяки цьому легендарний танковий ігролад стане доступним для ще більш широкої аудиторії, – каже Андрій Рябовол, продуктовий директор World of Tanks Blitz. – Nintendo Switch не тільки дає можливість грати де завгодно, але й відрізняється високим рівнем графіки. Все це як не можна краще підходить World of Tanks Blitz

Після виходу на Nintendo Switch гра збереже свій багатоплатформовий функціонал. Завдяки цьому в одному бою зможуть зустрітися користувачі різних платформ. При переході на Nintendo Switch власники аккаунта Wargaming.net збережуть свій внутрішньо-ігровий прогрес, включаючи накопичене майно.

 

На всіх гравців World of Tanks Blitz на Nintendo Switch чекають подарунки: унікальний аватар, 1000 одиниць золота, 3 дні преміум-аккаунта та американський середній танк II рівня T2 Medium. Забрати свій подарунковий набір можна буде у внутрішньо-ігровому магазині до 9 вересня включно.

Щоб встановити World of Tanks Blitz, не обов’язково мати підписку Nintendo Switch Online. Крім платформи Nintendo гра доступна на iOS, macOS, Android, Windows 10 і в Steam.

Останні статті

Огляд ґеймерської софи Cougar RANGER

Автор: Зімін Антон

Портативна революція: історія Nintendo Game Boy

Автор: PlayUA

Четверта фаза Кіновсесвіту Marvel буде адаптувати «Династію М» (Теорії КВМ)

Автор: PlayUA

Теорії КВМ

144 герци та 4к. Три нові ігрові Монітори від Acer

Автор: Віталій Тарнавський

Під ялинку: Українські бренди та товари, які ви захочете подарувати #ҐеймериТежЛюди

Автор: Зімін Антон

Під ялинку: Україномовні артбуки за хітовими іграми

Автор: Владислав Папідоха

Світ гри Ghost of Tsushima

Вальгалла для перекладачів: історія одного проекту

Автор: Зімін Антон

Що пішло не так із Суперменом Генрі Кавілла

Автор: PlayUA

Супермен Генрі Кавілл