World of Warcraft: Battle for Azeroth міститиме ігроладні елементи RTS

Після виходу HD-перевидання Star Craft фанати класичних RTS від Blizzard із завмиранням серця очікували анонсу перевидання WarCraft або, ще краще, WarCraft IV. Проте не все сталося так, як гадалося. RTS від Blizzard ми все ж отримаємо, але у вигляді одного з рейдів у майбутньому доповненні до World of Warcraft.

Разом із The Battle for Azeroth, традиційно для доповнень до World of Warcraft, розробники додадуть у гру багато нового і виправлять безліч несправностей, але вишенькою на торті стане кооперативний рейд на 20 осіб Warfronts. На відмінну від класичних рейдів з ордами поганців і босів — Warfronts зіткне гравців з армію NPC, запропонуючи почати з будівництва та планування подальших дій. Ідейним джерелом для режиму розбудови стануть RTS, як-от WarCraft. Іан Газікостас — керівник проекту World of Warcraft під час інтерв’ю порталу Kotaky на Blizzcon сказав: “У пошуках натхнення з приводу того, як це повинно відбуватись, ми дійшли висновку, що класичні RTS — саме те, що нам потрібно.”

У Blizzard й досі обговорюють деталі того, як повинен виглядати Warfronts, але вже зараз відомі деякі деталі майбутнього рейду. Він відбуватиметься в три етапи: спочатку вам потрібно створити та налагодити роботу своєї бази (без здобування ресурсів не обійдеться); розвинути її так, щоб у противників волосся дибки стало; нарізати противників, як капусту, зачищаючи лінії і руйнуючи дорогою стіни, а у кінці й ворожу фортецю. Така собі суміш RTS і рейду, що, звісно ж, не задовольнить всіх, хто очікує на WarCraft 4, але стане вкрай приємним урізноманітненням ігроладу World of Warcraft.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal

Купіть набір у World of Warcraft — підтримайте Україну

blizzard

«Погрози» призвели до закриття Warcraft у Китаї

World of Warcraft wrath of the lich king

Заглибтеся в минуле всесвіту Warcraft у книзі «Колодязь вічності»

Warcraft Колодязь Вічності Війна Древніх

Колишні партнери Blizzard розтрощили монумент орка з Warcraft у прямому ефірі

warcraft 3 reforged orc

Помер актор кіно та відеоігор Ерл Боен

The Terminator

Blizzard повністю йде з Китаю

Видавництво Molfar Comics відкрило передзамовлення на книги Warcraft, Warhammer 40000 та чимало інших

Блам!